MarkaWorld.com

BİSSE ile Sevgiye Zaman Ayırın…

BİSSE ile Sevgiye Zaman Ayırın…
10 Şubat 2021 - 16:25 'de eklendi ve 15403 kez görüntülendi.

Türkiye’nin hazır giyimdeki en köklü markalarından BİSSE, yaklaşan 14 Şubat Sevgililer Günü için en güzel hediyelerini mağazalarından müşterileriyle buluşturuyor.

“Sevgiye Zaman Ayırın” diyen BİSSE, geçmişin mirasını günümüze taşıyan, minimalist ve modern tasarımların hâkim olduğu koleksiyonu ile yaklaşan Sevgililer Günü’ne hazır…

En Güzel Hediye, BİSSE Mağazalarında

Soğuyan havaların yerini sevginin sıcaklığına bırakacağı 14 Şubat’ta BİSSE, İtalya’nın dünyaca ünlü kumaş fabrikalarının ürettiği %100 yün, yün/ipek, yün/kaşmir ipliklerden oluşan dokuma ve örme kumaşların kullanıldığı koleksiyonu ile müşterilerini karşılıyor.

Mikro, çizgili ve kareli desenlerin hâkim olduğu koleksiyonda siyah, beyaz, lacivert, mor, bordo, antrasit ve kiremit tonları kullanılarak kış ayları ile denge sağlanıyor. Nostaljik tasarımlarla birlikte modern izler taşıyan koleksiyon, “Heritage” ve “RearUp” temalarıyla zamansız bir şıklık sunuyor.

WaterProof Gömleklerle Konforu Arttırın, Sevgiye Zaman Ayırın

BİSSE, Nanocare teknolojiye sahip yüzde 100 pamuk kumaşlardan ürettiği “WaterProof” gömlekleriyle hem konforu arttırıyor hem de çay, kahve vb. içeceklerin dökülmesiyle oluşan lekelere dur diyerek sevgiye zaman ayrılmasına katkıda bulunuyor.

BİSSE, 14 Şubat’a özel olarak müşterilerine, en güzel hediyeleri sevdikleriyle paylaşmaları için tüm ürünlere yüzde 50 indirim sunuyor.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER