MarkaWorld.com

Asansörde üst düzey güvenlik ve konfor avantajı…

Konut sektöründe markalaşmanın öncülerinden Artaş İnşaat; Avrupa Konutları TEM, Avrupa Konutları Atakent 2, Avrupa Konutları Ispartakule 1, 2 ve 3 projelerinin yanı sıra iş ortaklarıyla birlikte hayata geçirdiği Tema İstanbul, Vadistanbul Bulvar ve Vadistanbul Park’tan sonra Avrupa Konutları Kale’nin asansör sistemlerinde de teknoloji devi Mitsubishi Electric’i tercih etti. Asansörlerini yolcu güvenliği, hız, konfor, enerji tasarrufu ve ürün ömrü konularında üst düzey niteliklerle donatan Mitsubishi Electric, bugüne kadar Artaş İnşaat’ın 10’a yakın projesinde yaklaşık 700 asansöre ve yürüyen merdiven sistemlerine imza attı.

Asansörde üst düzey güvenlik ve konfor avantajı…
01 Mart 2017 - 13:47 'de eklendi ve 1620 kez görüntülendi.

Avrupa Konutları Kale’yi, İstanbul’un en eski yerleşim alanlarından Topkapı’nın yenilenen siluetiyle uyumlu bir konseptte tasarlayan Artaş İnşaat, tarihi İstanbul ve deniz manzarasına hakim bu özel projede, asansör ve yürüyen merdiven sistemlerindeki öncü teknolojisiyle dünyanın pek çok ülkesinde ilklere imza atan Mitsubishi Electric’i tercih etti.

mitsubishi_4

Asansörlerinde üst düzey yolcu güvenliği, yüksek hız, maksimum konfor, uzun ömür, yüksek enerji tasarrufu ve çevreye dost teknoloji yaklaşımından ödün vermeyen Mitsubishi Electric, bugüne kadar konut sektörünün öncü şirketlerinden Artaş İnşaat’ın 10’a yakın projesinde yaklaşık 700 asansöre ve yürüyen merdiven sistemlerine imza attı. Avrupa Konutları TEM, Avrupa Konutları Atakent 2, Avrupa Konutları Ispartakule 1, 2 ve 3 projelerinin yanı sıra iş ortaklarıyla birlikte hayata geçirdiği Tema İstanbul, Vadistanbul Bulvar ve Vadistanbul Park’ta da tercihini Mitsubishi Electric’ten yana kullanan Artaş İnşaat, bu sayede yüksek müşteri memnuniyeti ilkesini asansör ve yürüyen merdivenlerle de destekliyor.

mitsubishi_3

Projeye özel uygulama

Asansörlerindeki yüksek teknolojinin yanı sıra servis ve bakım kalitesiyle de farklılaşan ve bugüne kadar Türkiye’de çok sayıda prestijli projeye imza atan Mitsubishi Electric, Artaş İnşaat’ın Avrupa Konutları Kale projesine de üst düzey konfor, güvenlik ve enerji tasarrufu sağlayarak değer katıyor. Projenin mimarı tasarımına uygun olarak Mitsubishi Electric’in makine dairesiz asansörlerinin kullanıldığı Avrupa Konutları Kale’de 35 asansör yer alıyor. Hızları saniyede 1 metre ila 1,75 metre arasında değişen asansörlerin kabin duvarlarında standardın dışına çıkılarak projeye özel ahşap görünümlü çelik duvarlar tercih edildi.

mitsubishi_6

Geleceğin teknolojisi

Müşterilerinin beklentilerine en iyi çözümü üretmek için çalıştıklarını vurgulayan Artaş İnşaat ve Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, Mitsubishi Electric ile işbirlikleri konusunda şu bilgileri aktardı; “Yarınları inşa ettiğimiz projelerimizde yatırımcılara geleceğin teknolojisini sunuyoruz. Böylelikle kalite ve güven tesis ettiğimiz müşterilerimizin gönlünde özel bir yere sahibiz. Bu doğrultuda, üstün ve öncü teknolojisiyle dünyadaki önemli şirketlerinden biri olduğuna inandığımız çözüm ortağımız Mitsubishi Electric’in projelerimize değer kattığını düşünüyoruz.

mitsubishi_5

10’a yakın Artaş projesinde Mitsubishi Electric imzası

Artaş İnşaat olarak yüksek standartlarda konforlu bir yaşam sunmayı hedeflediklerini belirten Süleyman Çetinsaya, “Bugüne kadar 10’a yakın projemizde Mitsubishi Electric’in yaklaşık 700 asansörünü ve yürüyen merdiven sistemlerini kullandık. Asansörlerin üst düzey konfor sunması, sessiz çalışması, arızasız olması ve en önemlisi güvenli olması tercih nedenlerimizden sadece birkaçını oluşturuyor. Mitsubishi Electric’in yüksek kalitesinin ve fark yaratan ürünlerinin yanı sıra servis ve bakım konularında sorunsuz hizmet alıyor olmamız da bizim için çok önemli. İhtiyacımız olan her an desteklerini çözüm odaklı yaklaşımlarıyla en hızlı şekilde gösteriyorlar. Diğer çözüm ortaklarımızla uyumlu çalışabilmeleri de avantaj sağlıyor. Tüm bu nedenlerden dolayı Mitsubishi Electric’ten aldığımız hizmetten gayet memnunuz. Ayrıca ürünleri birebir kullanan proje sakinlerinden de memnuniyetlerine yönelik geri dönüşler alıyoruz. Yeni projelerimizde de birlikteliğimizi koruyarak müşterilerimiz için memnuniyet seviyesi yüksek, optimum çözümler üretmeye devam edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER