MarkaWorld.com

ANTA VE FREDDY, 7 MAĞAZAYLA TÜRKİYE PAZARINA HIZLI BİR GİRİŞ YAPTI

ANTA VE FREDDY, 7 MAĞAZAYLA TÜRKİYE PAZARINA HIZLI BİR GİRİŞ YAPTI
23 Kasım 2015 - 9:08 'de eklendi ve 5983 kez görüntülendi.

Dünyaca ünlü spor giyim markaları Anta ve Freddy, Ekim ayında açılan Bursa’daki Kent Meydanı ve Gaziantep’teki Prime Mall mağazalarından sonra Viaport Venezzia ve Marmara Park mağazalarıyla İstanbul’a da giriş yaptı. Anta ve Freddy, Aralık başında açılacak olan Capacity mağazası ile birlikte yılın son çeyreğinde İstanbul’da üç, Türkiye genelinde yedi mağaza açmış olacak. Anta’nın sahip olduğu yüksek teknolojiyle öne çıkan yeni spor ayakkabı koleksiyonu ve dünyada birçok ünlünün tercih ettiği Freddy’nin 2015 Sonbahar – Kış Koleksiyonu, art arada açılan mağazalarda tüketicilerle buluşuyor.

anta_freddy_2

Art Arda Gerçekleşen Mağaza Açılışları

Dünyanın en büyük spor markalarından Anta ve Freddy’yi Türkiye’ye getiren NeoTrend, İstanbul’da açılışını gerçekleştirdiği Viaport Venezzia ve Marmara Park mağazalarından sonra, İstanbul’daki üçüncü mağazasını Capacity’de açacak. Neo Trend, Bursa’daki Kent Meydanı ve Gaziantep’teki Prime Mall mağazalarının açılışını ise daha önce gerçekleştirmişti. Yıl sonuna kadar Mersin Forum ve Adana Optimum mağazalarının da açılmasıyla mağaza sayısı yediye ulaşacak. Şirket, 2016 sonunda mağaza sayısını 20’ye çıkarmayı planlıyor.

Anta’nın spor ayakkabı ve Freddy’nin spor tekstili ürünlerinde en yeni kreasyonların bulunabileceği mağazalar, “şık ve sade” konseptiyle dekore edildi. Dekorasyonda, söz konusu markaların global kurumsal kimlikleri esas alındı. Anta ürünlerine ayrılan kısımda teknoloji odaklı çizgiler hakimken, Freddy’ye ayrılan bölümde beyazın tonları ve krom kaplamalar öne çıkıyor. Ayrıca, Freddy’nin kalça ve basen bölgesinde toparlama, bir beden küçültme ve kaldırma özelliğine sahip “WR.UP” kreasyonu için mağazalarda özel bir bölüm bulunuyor.

1976’da İtalya’da kurulan Freddy, Kate Beckinsale, Eva Longoria, Britney Spears, Katie Price, Hillary Duff, Abby Clancy, Lea Michele, Hayden Panettiere gibi dünyaca tanınmış isimlerin tercih ettiği aktif moda giyim markası. 

anta_freddy_3

Freddy 2015 Kış Koleksiyonu

Markanın 2016 Kış koleksiyonunun ana renklerini siyah, turuncu, sarı, pembe, bordo ve gri oluşturuyor. Freddy’nin tüm dünyada büyük rağbet gören, teri dışarı atarak, vücudu sürekli kuru tutma özelliğine sahip, patentli DIWO kumaşından üretilen parçaları bu sezon öne çıkıyor. İşlevsel ürünlere imza atan Freddy, ürünlerini eklediği kulaklık delikleri, telefon cepleri gibi detaylarla zenginleştiriyor. Marka’nın, 2013 yılında geliştirdiği WR.UP teknolojisine sahip pantolon, etek, tulum ve elbiseler ise koleksiyonda öne çıkan diğer önemli parçalar. Toplamda 79 ülkede faaliyet gösteren marka, yılda 3 milyon WR.UP satışı gerçekleştiriyor.

anta_freddy_4

Anta 2015 Kış Koleksiyonu

Anta’nın Türkiye’de satışa sunulan koleksiyonunda da teknoloji ön planda. Yeni koleksiyonda koşu ayakkabısında devrim yaratan jel teknolojisine sahip ayakkabılar, kış mevsiminin hava koşullarına uygun hale getirilerek kauçuğa dönüştürüldü. Koşu ayakkabılarında A- Strada teknolojisiyle, zemin etkisi ayakkabıda en düşük seviyeye çekilerek kullanıcıya rahat bir koşu tecrübesi sunuluyor. Antrenman ayakkabılarıysa üstün esneklik ve yaralanma riskini minimuma indiren teknolojilerle donatılarak ve kontrast renklerle estetik bir görünüş kazandırılarak şık bir koleksiyon oluşturuldu. Her yıl binlerce patent alan Anta, kurulduğu 1994 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde büyüyerek 3,87 milyar dolarlık büyüklüğe ulaşan ve spor kategorisinde dünyanın en büyükleri arasına giren bir marka. Anta ürünlerini tercih edenler arasında NBA oyuncuları ve dünyaca ünlü sporcular bulunuyor.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER