MarkaWorld.com

AÇELYA AKKOYUN: “EN İYİSİNİ ANNELER BİLİR”

AÇELYA AKKOYUN: “EN İYİSİNİ ANNELER BİLİR”
24 Aralık 2015 - 15:45 'de eklendi ve 3342 kez görüntülendi.

En İyisini Annem Bilir” sloganıyla hareket eden Civil’in yeni reklam kampanyası için ünlü oyuncu Açelya Akkoyun kamera karşısına geçti. 19. Yılına özel hazırlanan reklam filminde Açelya Akkoyun’a küçük modeller eşlik ediyor. Çocuklarla birlikte eğlenceli dakikalar geçiren Akkoyun, keyifle alışveriş yapıyor. “Anneler iyi bilir, çocukların ihtiyacı hiç bitmez” diyerek mağazadan giriş yapan ünlü sanatçı, aradığı her şeyi Civil’de bularak elinde poşetlerle mağazadan çıkıyor.

civil_2

Civil’in marka yüzü olan ünlü sanatçı Açelya Akkoyun hafızalara kazınan ‘Mahallenin Muhtarları’, ‘Ekmek Teknesi’, ‘Böyle mi Olacaktı’ ve ‘Doksanlar’ gibi dizilerde rol almış, ‘Çocuktan Al Haberi’ adlı programının da sunuculuğunu üstlenmişti. Sunucu ve oyuncu kimliğiyle tanınan Açelya Akkoyun; beyaz perde de ‘Son Söz Sevginin’, ‘Çakalların İzinde’, ‘Suçlu Kim’, ‘Mirasyediler’ ve ‘Sessizlik’ adlı filmlerde rol aldı.

civil_3

Türkiye’de 25 milyon çocuğun yüzde 40’nın ihtiyacını karşılayan Civil, 33 ilde 53 mağazası ile kaliteli ve modern alışveriş imkânını müşterilerine sunuyor. 800 markanın 10 milyon çeşit ürününü hizmete sunan Civil, Türkiye’de 40 milyon çocuğun 25 milyonunun ihtiyacını karşılıyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER