MarkaWorld.com

ZİHİN TEMİZLEME YOLUYLA YÜKLERİNİZDEN KURTULUN

ZİHİN TEMİZLEME YOLUYLA YÜKLERİNİZDEN KURTULUN
09 Kasım 2015 - 9:58 'de eklendi ve 1547 kez görüntülendi.

Zihin temizleme metotlarıyla bilinçaltı çöplüğünüzü temizlememiz mümkün.

zihin2

Tertemiz bir zihinle tazelenmiş ve yenilenmiş olarak yaşamınızı sürdürebilmeniz için hipnoterapinin avantajlarından yararlanıyoruz.

‘Yapamam’lar, ‘keşke’ler, suçluluk hissi duyduğumuz olaylar, ‘hayır’lar, ‘sen başaramazsın’lar, ‘yeteneksizim’ler ve sair olumsuz duygu ve düşünceler bilinçaltımızda gereksiz yer işgal eder.

Ama kapladıkları alandan ziyade birer virüs gibi zihnimizi meşgul edip yaşam kalitemizi düşüren iletileri barındırdıkları için temizlenmeleri gerekir.

Türkiye’de ilk defa kesin sonuçla bu işlemi uygulayan HipnoPsiko Nişantaşı Kliniği’nde 10 danışandan 8’i zihnini kolayca temizledi.. Onda birinde bilinçaltı direnç gösterdi. Diğer onda birlik dilim hipnoterapiye uygun olmadığı için (şizofreni, şizoid, paranoya, bipolar bozukluk gibi rahatsızlıklarda hipnoterapi tavsiye edilmez) başka bir metoda (NLP, EFT, psikoterapi gibi) yönlendirilir.

Danışanlarımız hangi rahatsızlıkla kapımızı çalarsa çalsın ilk seansta zihin temizleme uygulaması yapıyoruz. Danışanlarımız yeniden doğmak gibi bir hisle hipnoz koltuğundan kalkıyorlar. Başvurdukları sorundan kurtulduklarını ya da kurtulmak istemediklerini, çünkü önemini yitirdiğini söylüyorlar.

”Merkezimizde benim gibi gönüllü çalışan meslektaşlarımdan hipnoterapi eğitimini tamamlayanların sayısı arttıkça daha çok bireye ulaşabileceğiz” diyen ünlü hipnoterapist ve psikolog Gani Eser;

”Seanslarımız bir saatle sınırlı değil; yarım saat de sürebiliyor, üç saat de. Danışanın tertemiz bir bilinçaltı ile tüm hücreleri yenilenmiş ve tazelenmiş olarak gitmeye hazır olduğuna karar verdiğimizde seans bitiyor”.

HipnoPsiko Nişantaşı Kliniği’nde zihin temizleme için en çok talep edenler; başta sanatçılar, politikacılar, beyaz yakalılar ve bankacılar geliyor. Üst düzey yöneticiler bu metodu denedikten sonra çalışanları için seans talep ediyorlar.

Bilinçaltı direnç gösterenlere ikinci seans için randevu veriliyor. Hipnoterapide genel kural maksimum 6 seanstır. Genellikle bir – iki seansta çözüm buluyoruz.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER