MarkaWorld.com

Yöneticileri lidere dönüştüren kariyer okulu

Kibar Holding’in kendi liderlerini yetiştirmek üzere kurduğu Kibar Kariyer Okulu’nu tamamlayan çeşitli kademelerdeki 71 yönetici sertifikalarını aldılar. 2014 yılı sonu itibariyle hayata geçirilen Kibar Kariyer Okulu’nda Liderlik Fakültesi’nin yanı sıra Gelişim Fakültesi ve Satış Fakültesi bulunuyor.

Yöneticileri lidere dönüştüren kariyer okulu
21 Haziran 2016 - 11:17 'de eklendi ve 1612 kez görüntülendi.

Kibar Holding’in ortak bir yönetim kültürü oluşturmak, kendi liderlerini yetiştirmek üzere kurduğu Kibar Kariyer Okulu Liderlik Fakültesi’nde, 2014 yılı sonu itibariyle eğitim almaya başlayan 200 yöneticiden 71’i eğitim programını tamamlayarak, düzenlenen bir törenle sertifikalarını aldılar. Aynı törende Kibar Kariyer Okulu bünyesinde faaliyet gösteren Gelişim Fakültesi’ndeki eğitimlerini tamamlayan 112 uzmana da teşekkür belgeleri verildi. Eğitim programları süresince toplam 312 yöneticiye toplam 102 gün eğitim verildi.

Fakülte seviyesinde eğitim programlarının yer aldığı Kibar Kariyer Okulu’nda Liderlik Fakültesi’nin yanı sıra Gelişim Fakültesi ve Satış Fakültesi de bulunuyor. 2017 yılında da sürmesi planlanan eğitimler kapsamında, çalışanlarımız uzmanlık alanlarına göre satın alma, finans, mali işler, hukuk ve özel/teknik yetkinliklere yönelik programlara da katılabilecekler.

kibar_2

Kibar Holding İnsan Kaynakları Bölüm Başkanı Eşber Çekiç, “2014 yılı sonunda faaliyete geçirdiğimiz Kibar Kariyer Okulu kapsamında çalışanlarımız için önemli bir eğitim yatırımı yapıyoruz. Her kademeden yöneticilerimiz için Sabancı Üniversitesi işbirliği ile kurduğumuz bu okulda, Kibar Holding’in liderlerini yetiştirmeyi ve her düzeyden çalışanlarımız için uzmanlık alanlarında profesyonelliği desteklemeyi, sürekli gelişimi sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

Kibar Kariyer Okulu’nda sınıf eğitimlerinin yanı sıra Gelişim Merkezi Uygulaması ile e-öğrenme eğitimleri de veriliyor. Yakın gelecekte Mentorluk, Kibar Kariyer Okulu Seminerleri ve Gelişim Odaklı 360 Derece Geri Bildirim Uygulamaları’na da başlanması planlanıyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER