MarkaWorld.com

YAPI KREDİ İLK PARAM HESABINDA 100 BİN ÇOCUĞUN GELECEĞİ İÇİN BİRİKİME BAŞLANDI

YAPI KREDİ İLK PARAM HESABINDA 100 BİN ÇOCUĞUN GELECEĞİ İÇİN BİRİKİME BAŞLANDI
03 Aralık 2015 - 14:06 'de eklendi ve 1509 kez görüntülendi.

Yapı Kredi’nin çocukları ve sevdikleri adına yatırım yapmak isteyenlere sunduğu İlk Param birikim hesabı 100 bin adede ulaştı. Çocuklarla beraber büyüyecek uzun vadeli bir yatırım hesabı olan İlk Param, aynı zamanda tasarruf bilincinin çocuk yaşta yerleşmesini ve yetişkinlerin de bu bilinçte olmasını teşvik ediyor.

yapi_kredi_2

Tasarruf bilincinin her yaşa ve farklı ekonomik gelir düzeyine uygun ürünlerle gelişeceğini belirten Yapı Kredi Bireysel Bankacılık ve Kartlı Ödeme Sistemleri Grup Direktörü Serkan Ülgen; İlk Param tasarrufların artırılmasına yönelik kolay kullanılabilir, ideal bir ürün. Bu ürün ile amacımız müşterilerimizin çocukları veya sevdiklerinin geleceği için bugünden bir adım atmalarını sağlamak. İlk Param ile sadece ebeveynler değil  akraba ve yakınları da çocuklar adına kendilerinin belirleyecekleri sıklıkta ve miktarda düzenli fon alım talimatı verebiliyor. Ayrıca müşterilerimiz doğum günleri, karne dönemi gibi özel günlerde de çocuklara rutin hediyeler yerine İlk Param Hediye Çeki armağan edebiliyor. İlk Param tüketiciye hitap etmesi, birikimi teşvik etmesi ve uzun dönemdeki getirisi ile bir senelik süreçte son derece başarılı bir ürün oldu” dedi.

Sevdiklerinin geleceği için bugünden birikime başlamak isteyen Yapı Kredi müşterileri, İlk Param Birikim Hesabı için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı, Yapı Kredi İnternet Şubesi veya Yapı Kredi Şubelerinden düzenli fon alım talimatı verebilirler.

Yapı Kredi’de sevdiklerinin geleceği için hesap açtırmak isteyenlerin “İLKPARAM” yazıp bir boşluk bırakarak TC Kimlik Numaralarını 4470’e göndermeleri yeterli oluyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER