MarkaWorld.com

Wyndham Grand İstanbul Levent, hayalinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürüyor

Wyndham Grand İstanbul Levent, bu mutlu gününüzde göz kamaştırıcı dekorasyonu, mükemmel hizmet kalitesi ile ev sahibiniz olarak size hayallerinizin düğününü yaşatıyor.

Wyndham Grand İstanbul Levent, hayalinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürüyor
22 Nisan 2016 - 16:55 'de eklendi ve 2067 kez görüntülendi.

​İstanbul’un nefes kesen manzarasına sahip Wyndham Grand İstanbul Levent, mükemmel konumu ve her ayrıntısında modern tasarımı yansıtan şık mimarisiyle düğün davetlerinin vazgeçilmez yeni adresi olarak misafirlerinin beklentilerine cevap veriyor. Birbirinde farklı kapasitelerdeki balo salonları ve havuz başı alanı sayesinde ister kış ister yaz düğünleri için eşsiz alanlar sunuyor. Kokteyl veya ziyafet düzeninde hazırlanan mükemmel ve kişiye özel menü alternatifleriyle Wyndham Grand İstanbul Levent’te, masallardaki gibi kusursuz bir düğünle mutluluğunuz taçlanıyor.

wyndham_grand_istanbul_2

Hafta sonu Nikâh Paketi

Her türlü detayın profesyonel banket ekip tarafından planlanıp takip edildiği, düğün menüsünün çiftlerin tercihleri doğrultusunda Executive Şef İlhan Güler tarafından titizlikle hazırlandığı düğün organizasyonlarında menüden dekorasyona, müzikten fotoğrafçı seçimine kadar her konuda çiftlere destek olunuyor.

Düğünden nişana, özel partilerden, şirket organizasyonlarına birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapan Wyndham Grand İstanbul Levent’te, hafta sonuna özel nikâh paketleri de yer alıyor.

wyndham_grand_istanbul_3

Kına Gecesi ve Bekârlığa Veda Partisi’nde Sınırsız Eğlence

Geleneksellikten vazgeçemeyenler için kusursuz hazırlanmış kına geceleri ve eğlence dolu bekârlığa veda partileri, Wyndham Grand İstanbul Levent’te genç kızların hayallerindeki kadar özel yaşanıyor. Lezzetli ikramlar ve limitsiz alkollü – alkolsüz içeceklerin yer aldığı özel paketler ile dünya evine girecek olan çiftlere sadece mutluluklarını doyasıya yaşamak kalıyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER