MarkaWorld.com

Vodafone Red’liler, dünyanın en geniş 4.5G ağıyla özgürce iletişim kuracak

Vodafone Türkiye’nin dijital bağlantılı yaşamı bireyler için erişilebilir kılma hedefiyle oluşturduğu Vodafone Red dünyası, yaz tatilinde de abonelerine avantajlı hizmetler sunmaya devam ediyor. Yaz tatilini yurtdışında geçirecek Vodafone Red aboneleri, “Her Şey Dahil Pasaport” hizmetiyle tarifelerindeki internet ve her yöne dakikaları 51 ülkede tıpkı Türkiye’deymiş gibi özgürce kullanabilecek. Vodafone Red’liler, dünyanın en geniş 4.5G ağıyla yurtdışında da en iyi Vodafone 4.5G deneyimini yaşayacak

Vodafone Red’liler, dünyanın en geniş 4.5G ağıyla özgürce iletişim kuracak
20 Haziran 2016 - 13:19 'de eklendi ve 1755 kez görüntülendi.

Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne liderlik etme vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Vodafone, abonelerinin ihtiyaçlarını uçtan uca karşılayarak hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Yaz tatilini yurtdışında geçirmek isteyen Vodafone Red aboneleri, “Her Şey Dahil Pasaport” hizmetiyle tarifelerindeki internet ve her yöne dakikaları 51 ülkede tıpkı Türkiye’deymiş gibi özgürce kullanabilecek. Böylece Vodafone, Red’li abonelerine dünyanın en geniş 4.5G ağından yararlanma avantajı sunacak.

Fatih Uysal: “Dünyanın en geniş 4.5G ağına sahibiz” 

Dijital Dönüşüm vizyonuyla abonelerinin hayatını her alanda kolaylaştırmayı hedeflediklerini belirten Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, şunları söyledi:

“Türkiye’nin uçtan uca dijital kalkınması için ilan ettiğimiz Dijital Dönüşüm Hareketi doğrultusunda abonelerimizi dijital dünyanın olanaklarından en üst düzeyde faydalandırmayı hedefliyoruz. Özellikle dijitalleşmenin en yüksek seviyede olduğu abone grubumuz Vodafone Red’liler için her şeyin baştan tam olduğu ürün ve hizmetler sunuyoruz. Bu kapsamda, yaz tatilini yurtdışında geçirecek Vodafone Red abonelerimiz, ‘Her Şey Dahil Pasaport’ hizmetimiz kapsamında tarifelerindeki dakika, SMS ve interneti 51 ülkede sanki Türkiye’deymiş gibi özgürce kullanabilecek. Böylece, dünyanın en geniş 4.5G ağıyla yurtdışında da Vodafone 4.5G deneyimini yaşayacak. Vodafone olarak, abonelerimizin mobil iletişim ihtiyaçlarını uçtan uca karşılarken hayatı kolaylaştıran fırsat ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.”

vodafone_2

Günlük kullanım ücreti 12,90 TL

“Her Şey Dahil Pasaport” hizmeti, Akıllı Ücretlendirme Teknolojisi ile Vodafone Red abonelerinin, fatura kaygısı yaşamadan tüm mobil iletişim hizmetlerinden yararlanmasını kolaylaştırıyor. Kullanım yapılmayan günlerde aboneye herhangi bir ücret yansıtılmazken, dakika, SMS veya internet kullanımı olması durumunda aboneden günlük 12,90 TL kullanım ücreti alınıyor. Diğer yandan, 4.5G Red Elite tarifesindeki aboneler, Türkiye’de bir ilk olarak, her ay yurtdışında yapacakları kullanımların ilk 7 günü hiçbir ücret ödemiyor.

Vodafone Red’lilere 4.5G avantajı

Halihazırda 15’i 4.5G olmak üzere toplam 21 ülkede 4G ve üstü teknolojilerle hizmet sunan Vodafone, Türkiye’de herkese en iyi Vodafone 4.5G deneyimini sunmayı amaçlıyor. Bu doğrultuda, Red tarifelerini ücretsiz 4.5G Red servisleriyle yenileyen Vodafone, abonelerine Vodafone TV, GüvenliNet, Güvenli Depo, Call+ gibi yenilikçi servisler sunarken, Spotify Premium, Digiturk Play Sinema Üyeliği, Digiturk Play Süper Lig Taraftar Paketi gibi içerik hizmetleriyle de abonelerinin 4.5G deneyimini en üst düzeye çıkarıyor.

Vodafone Red’den 5 farklı tarife

Vodafone, Red’li abonelerine 5 farklı tarife sunuyor. 4.5G Red XS, 4.5G Red S, 4.5G Red M, 4.5G Red L ve 4.5G Red Elite adı altında farklı ses ve veri kullanım oranlarıyla sunulan bu tarifelerin tamamında Vodafone’lularla ve sabit hatlarla sınırsız konuşma, 25GB’a varan internet, yurtdışını arama, yurtdışında kullanım ve ücretsiz 4.5G Red servisleri gibi avantajlar ortak olarak sağlanıyor. Vodafone Red aboneleri ayrıca, VIP havaalanı transferi, havaalanında ücretsiz lounge kullanımı, Sabiha Gökçen Havalimanı’nda hızlı geçiş hizmeti, Budget araç kiralamada %50 indirim, çeşitli restoran ve mekânlarda %50’ye varan indirimler, sinemalarda bir bilet alana ikinci bilet hediye uygulaması gibi özel fırsatlardan da yararlanabiliyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER