MarkaWorld.com

VISTAHILL BODRUM EVLERİ’NİN YÜZDE 80’İ TAMAMLANDI

VISTAHILL BODRUM EVLERİ’NİN YÜZDE 80’İ TAMAMLANDI
16 Ekim 2015 - 16:38 'de eklendi ve 2081 kez görüntülendi.

Gözde tatil bölgesi Bodrum’un Gündoğan beldesinde GBC İnşaat kalitesiyle yükselen VistaHill Bodrum Evleri projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. 15 daire ve 14 villadan oluşan VistaHill Bodrum Evleri’nin yüzde 80’ini tamamladıklarını belirten GBC İnşaat yetkilileri, başta İstanbul ve Ankara olmak üzere tüm illerden yoğun talep gördüklerini de ekliyor.

vistahill_bodrum_2

Geleneksel Bodrum mimarisi ile çağdaş tasarım anlayışının harmanlandığı VistaHill Bodrum Evleri, satışlarına başlandığı Haziran ayından bu yana yoğun ilgi gördü. GBC İnşaat’ın toplam 15 bin 113 metrekare alan üzerine konumlandırılan ve yüzde 80’inin tamamlandığı VistaHill Bodrum Evleri’nde yaşam 2016 yazında başlayacak.

Bodrum Gündoğan’da çalışmalarının hızla devam ettiği VistaHill Bodrum Evleri, 15 daire ve 14 villadan oluşuyor. Tüm üniteleri denizi gören VistaHill Bodrum Evleri, iki yüzme havuzu, fitness merkezi, sosyal tesis, çocuk havuzu ve çocuk parkı gibi sosyal yaşam alanlarıyla ev sahiplerini kaliteli bir yaşamın merkezine davet ediyor. Ayrıca deniz fenerinin gölgesindeki park alanları da projenin ev sahiplerine sunduğu diğer ayrıcalıklarından.
konutonline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER