MarkaWorld.com

VİKO’DAN ELEKTRİK ANAHTARINDA HİSSETME TEKNOLOJİSİ: YENİ NOVELLA SERİSİ

VİKO’DAN ELEKTRİK ANAHTARINDA HİSSETME TEKNOLOJİSİ: YENİ NOVELLA SERİSİ
08 Aralık 2015 - 16:54 'de eklendi ve 2257 kez görüntülendi.

Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lideri VİKO, Novella S ile şimdi hissetme teknolojisini yaşam alanlarına taşıyarak konforu parmak ucunuza getiriyor. VİKO’nun yeni nesil elektrik anahtarı Novella S, ışığın seviyesini gösteren mavi LED göstergesi ve son derece hassas anahtarı ile sadece bir dokunuşla odadaki ışığın seviyesini ayarlıyor.

viko_2

Alanında birçok ilke ve yeniliğe imza atan VİKO, bu kez elektrik anahtarlarında açma kapama devrini sona erdiriyor. Anahtar yüzeyinde parmağınızı aşağı ya da yukarı hareket ettirerek ışık seviyesini ayarlayabileceğiniz Novella S, standart elektrik anahtarlarının çok daha ötesine geçiyor. Işığın seviyesindeki değişim yine anahtar üzerindeki LED’den rahatlıkla görülebiliyor. PAGEV Plastik Teknoloji Ödülü, Arkitera RAF Yapı Malzemesi Ödülü ve Design Turkey İyi Tasarım Ödülü ile taçlandırılan, dokunmatik özellikli Novella S, elektrik tasarrufu da sağlıyor. Ayrıca düğme yüzeyine kısa süreli bir temasla geçiş yapabileceğiniz, zaman gecikmeli anahtar fonksiyonu ile ışık kaynağı kapandıktan sonra bile yolu aydınlatabiliyor. Novella S’in bir diğer özelliği ise aynı anahtarla iki ayrı ışık kaynağını kontrol etme olanağı sunması… Öte yandan Novella S elektrik anahtarı, LED ışıkları sayesinde karanlıkta kolayca fark ediliyor. Bu özellik, gece kalktığınızda ya da eve geç geldiğinizde düğmenin yerini kolayca bulmanıza yardımcı oluyor.

viko_3

Metalik, cam, ahşap gibi özel malzeme ile üretilen tüm çerçevelerle kombine edilebilen VİKO Novella S Serisi, teknolojik tasarımı ve şıklığıyla da göz kamaştırmayı başarıyor.

 

dekoronline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER