MarkaWorld.com

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK INDOOR TRAMBOLİN PARKI THE ZONE MASLAK’TA

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK INDOOR TRAMBOLİN PARKI THE ZONE MASLAK’TA
13 Ocak 2016 - 9:36 'de eklendi ve 4402 kez görüntülendi.

Çocuklarıyla keyifli zaman geçirmek isteyen aileler soluğu Maslak Uniq’te bulunan Finansbank sponsorluğundaki The Zone Maslak’ta alıyor. Türkiye’deki en büyük kapalı trambolin parkı olma özelliğine sahip oyun alanında, çocuklar hem eğleniyor; hem de fazla enerjilerini keyifli bir aktivite ile harcayarak rahatlıyorlar.

trambolin_2

Çocuklar eğlenerek büyüyor, kendilerini keşfediyor…

Finansbank’ın sponsor olduğu The Zone Maslak ile İstanbul; çok kapsamlı yeni bir kültür ve eğlence merkezine kavuştu. Dünya standartlarında teknik altyapıya sahip olan The Zone Maslak, bin 600 metrekarelik dev bir alanda hizmet veriyor. İçerisinde, geniş olanaklara ve teknik altyapıya sahip özel bir Sergi Alanı, çocukların öğrendiklerini uygulama, yaşıtlarıyla birlikte bilgi ve becerilerini geliştirme ve ekip olarak çalışma fırsatı bulacakları Atölye Alanı, Da Vinci Learning eğitim kanalının ilim, bilim, teknoloji, kültür ve sanat alanlarındaki zengin içeriği ile Auditoryum ve Türkiye’nin en büyük indoor Trambolin Park’ ının bulunduğu The Zone; geleceğin büyükleri olan çocuklar için çok özel bir dünya sunuyor.

trambolin_4

The Zone Maslak’ta yer alan ve Türkiye’nin en büyük kapalı trambolin parkı olan alanda çocuklar çılgınca eğleniyor ve kendilerini keşfediyor. Çocukların heyecan ve neşe ile dolmasını sağlayan trambolin, adeta yerçekimine meydan okurcasına küçükleri coşturuyor. Eklemleri koruduğu ve bağışıklık sistemini güçlendirdiği bilinen trambolin, sürekli masa başında oturan çocukların zıplayarak enerjilerini keşfetmeye ve boşaltmaya devam ediyor

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER