MarkaWorld.com

Türkiye Beyazay Derneği’nin “Annemle Engelleri Aştım Defilesi” Sait Halim Paşa Yalısı’nda…

Türkiye Beyazay Derneği tarafından yürütülen Aşmak İçin Hareket sosyal sorumluluk çalışması kapsamında “Annem İle Engelleri Aştım” projesine ünlü modacı Muammer Ketenci “Rima 2017 yaz koleksiyonu” ile destek verecek. Deneyimli manken İpek Tanrıyar da başmanken olarak defilede yer alacak.

Türkiye Beyazay Derneği’nin “Annemle Engelleri Aştım Defilesi” Sait Halim Paşa Yalısı’nda…
05 Mayıs 2017 - 17:35 'de eklendi ve 1682 kez görüntülendi.

Türkiye Beyazay Derneği’nin, TC. Cumhurbaşkanlığı himayesinde yürüttüğü Aşmak İçin Hareket sosyal sorumluluk çalışmasında engelli ve engelsiz bireyler birlikte spor yapıp zaman geçirmeleri sağlanmaktadır. Projenin ana hedefi engellilik ile ilgili toplumsal farkındalığı artırmak; engelli ve engelsizarkadaşlık ortamını desteklemektir. Proje kapsamında minik engelliler de unutulmayarak “ANNEM İLE ENGELLERİ AŞTIM” çalışması ile minik yüreklerin hayata hazırlanması hedeflenmektedir.

sait_halim_pasa_2

Türkiye Beyazay Derneği Genel Koordinasyon Kurulu Genel Sekreteri Nejla SÜMER, “Çocuklarımızın hayata hazırlanmasında annelerimizin emeği ve desteği çok büyüktür. Engellerin aşılmasında en büyük destek madalyası annelerimizindir. Geleneksel hale getirdiğimiz “ANNEM İLE ENGELLERİ AŞTIM” projemize her yıl bir modacımız ya da sanatçımız destek vermektedir. Hazırlamış olduğu eserini engelli çocuklar ve anneleri yararına sergilemektedir. Elde edilen gelir, Türkiye Beyazay Derneği Özel Eğitim veRehabilitasyon Merkezi’ndeki çocuklarımızın eğitime harcanmaktadır. Bu yıl da annelerimiz ve çocuklarımıza destek ünlü modacı Muammer Ketenci’den geldi” dedi.

sait_halim_pasa_4

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER