MarkaWorld.com

Trafik Güvenliği ve Eğitimi Haftası renkli etkinliklerle ANKAmall’da kutlandı…

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdürlüğü vatandaşları bilinçlendirmek amacıyla ANKAmall’daydı.

Trafik Güvenliği ve Eğitimi Haftası renkli etkinliklerle ANKAmall’da kutlandı…
09 Mayıs 2017 - 10:57 'de eklendi ve 1502 kez görüntülendi.

Her yıl binlerce kişinin hayatını kaybettiği trafik kazalarını önlemeyi amaçlayan, kamuoyunu bilinçlendirici etkinlikler Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdürlüğü işbirliği ile ANKAmall’da gerçekleşti.

Etkinlik kapsamında vatandaşlara verilen alkol gözlüğü ile alkolün araç sürücüleri üzerindeki etkisini göstermeye yönelik uygulamalar gerçekleştirildi. Ayrıca farkındalık oluşturmak için hazırlanan afiş, broşür ve promosyon ürünler de ANKAmall ziyaretçilerine sunuldu. Stant önünde bulunan radar araçları ve trafik polisinin kullandığı araç gereçlerle ilgili bilinçlendirme çalışması yapılırken, özellikle polislerin kullandığı motosikletler de çocukların ilgisini çekti.

ankamall_2

İl Sağlık Müdürlüğü’nün de stant açtığı etkinlikte ziyaretçilere acil sağlık hizmetleri tanıtıldı ve vatandaşların bilinçlenmesi sağlandı. Bu konuda farkındalığın ve hassasiyetin artmasının amaçlandığı stantta ziyaretçilere promosyon ürünler dağıtıldı.

ankamall_3

Polis Bandosu’ndan Müzik Ziyafeti

Etkinlikler kapsamında konser veren Polis Bandosu izleyenler tarafından büyük ilgi gördü. Marşlara ve sevilen eserlere yer verilen konserde izleyiciler duygulu anlar yaşadı.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER