MarkaWorld.com

THE MANDARINS LİMİTED ACIBADEM PROJESİ İÇİN ÖN TALEP TOPLANMAYA BAŞLADI

THE MANDARINS LİMİTED ACIBADEM PROJESİ İÇİN ÖN TALEP TOPLANMAYA BAŞLADI
09 Aralık 2015 - 11:49 'de eklendi ve 1595 kez görüntülendi.

İstanbul’a hakim eşsiz lokasyonu ve detaylarda fark yaratan özel tasarımıyla yıldız projeler arasında yer alan The Mandarins Limited Acıbadem için ön talep alımları başladı.

selka_2

İstanbul’u üst düzey konforla yaşamak isteyenler için tasarlanan The Mandarins Limited Acıbadem, Acıbadem’de yer alan çok özel lokasyonu, kapanmayan manzarası ve detaylarda farklılaşan benzersiz iç mimari özellikleri ile yenilikçi bir yaşam tarzını hayata geçiriyor. Selka NSK İnşaat tarafından hayata geçirilen The Mandarins Limited Acıbadem için ön talep alımları başladı. Ön talep başvurusu yapanlar, The Mandarins Limited Acıbadem’in örnek dairesini ziyaret etme imkanına da sahip oluyor.

selka_3

Detayların ve özel hizmetlerin yıldız projesi

Tasarım değeri yüksek bir proje olan The Mandarins, özgün mimari tasarımıyla yaşam konforunu zirveye taşıyor. Çağdaş teknolojilerle hayatı kolaylaştıran ve rezidans standartlarının ötesinde özel hizmetleriyle yapı sektörüne yenilikçi bir vizyon kazandıran The Mandarins Limited Acıbadem, ısıtmalı açık ve kapalı yüzme havuzundan ekstra ses yalıtımlı duvarlara, elektrikli araç şarj ünitesinden fark yaratan concierge hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede çağın mimari anlayışını yenilikçi boyutlarıyla konut sahiplerinin hizmetine sunuyor.

selka_4

The Mandarins Limited Acıbadem daireleri 425 bin TL’den başlıyor. Proje tamamlandığında yaşam konforunda ve detaylarda hayatı zenginleştiren benzeri olmayan bir model hayata geçirilecek. 1+1’den 5+1 dublekse uzanan daire seçeneklerinin yer aldığı The Mandarins Limited Acıbadem, tarihi Salı Pazarı’nın yanıbaşındaki özel konumu ve toplu taşıma dahil tüm ulaşım ağlarının kesişme noktasında olmasıyla kentin her noktasına rahat ulaşım açısından büyük kolaylık da sağlıyor.

 

konutonline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER