MarkaWorld.com

Somfy’den Tahoma® akıllı ev sistemi ile yaşam alanları daha konforlu ve güvenli…

Teknoloji artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Kullanılan birçok eşya, gelişen teknoloji ile akıllı hale gelerek hayatı kolaylaştırıyor. Yaşam alanları da şimdi yeni sistemlerle konfor kazanıyor. Bina otomasyon sistemlerinin dünyaca ünlü markası Somfy, TaHoma® Akıllı Ev Sistemi ile hayat standardını yükseltiyor.

Somfy’den Tahoma® akıllı ev sistemi ile yaşam alanları daha konforlu ve güvenli…
27 Mart 2017 - 8:23 'de eklendi ve 1182 kez görüntülendi.

Somfy’nin Tahoma® Akıllı Ev Sistemi; motorize panjurlar, tenteler, ışıklandırmalar, ısıtma sistemleri, bahçe ya da garaj kapıları dahil tüm ekipmanlarınızı birbiriyle bağlantılı hale getirip istediğiniz zaman, evinizden ya da dışarıdan kontrol etmenizi olanaklı hale getiriyor. Böylece yaşam alanlarında daha konforlu, güvenli ve tasarruflu bir hayat sağlıyor. Örneğin akşamları ışığınız istediğiniz kadar yanarken, garaj ve bahçe kapılarınız evden çıktığınızda otomatik olarak kapanabiliyor.

somfy_3

Evinizdeki kamera ve dedektörler yardımı ile alarm durumunda evinizde olmasanız bile anında bildirim almanız mümkün oluyor. Enerji tasarrufu için ısıtma sisteminiz ile panjurlarınız birlikte çalışabiliyor ve güneş sensörleri sayesinde panjurlarınız güneş ışığı seviyesine göre otomatik olarak kontrol edilebiliyor. Üstelik TaHoma®, kullanıcı dostu arayüz, bulunduğunuz her yerden kolay ulaşım, pratik kurulum ve kullanım özellikleriyle de fark yaratıyor.

somfy_2

TaHoma®, 100’den fazla cihaz ile uyumlu çalışıyor…

Sertifikalı güvenlik çözümü…

Somfy Tahoma® Akıllı Ev Sistemi için io-homecontrol güvenlik protokolünü kullanıyor. Sistem ayrıca yüksek performanslı SySS güvenlik sertifikasına sahip bulunuyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER