MarkaWorld.com

SKALITE 2015’TE SEALED AIR SÜRDÜREBİLİRLİK VE TURİZM ÖDÜLÜ’NÜN SAHİBİ WOW HOTELS KREMLİN PALACE OLDU

SKALITE 2015’TE SEALED AIR SÜRDÜREBİLİRLİK VE TURİZM ÖDÜLÜ’NÜN SAHİBİ WOW HOTELS KREMLİN PALACE OLDU
25 Aralık 2015 - 11:00 'de eklendi ve 2023 kez görüntülendi.

Sahip olduğu sürdürülebilirlik yaklaşımı ile tam anlamıyla bir “sürdürülebilirlik şirketi” olan Sealed Air, Türkiye turizminin gelişimiyle kalite bilincinin yaygınlaşmasına katkı sağlayan SKALİTE 2015 Ödülleri’nin bu yıl da ana sponsorlarından biri oldu. “Sealed Air Sürdürülebilirlik ve Turizm Ödülü’’nün bu yıl ki sahibi ise Kundu-Antalya mevkiinde konumlanan WOW Hotels Kremlin Palace olarak açıklandı.

wow_2

Skalite; “Turizmde Kalite” ödülleri ile turizmde yeni bir yaklaşımla çalışmalarını kalite üzerine yoğunlaştırıyor. Sürdürülebilirliği faaliyetlerinin merkezine koyan Sealed Air, bu yıl da Skalite ödüllerinin ana sponsorları arasında yer aldı. Bu yıl 18. kez sahiplerini bulan Skalite Turizm’de Kalite Ödülleri, 19 Aralık 2015, Cumartesi günü İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Ödüller arasında bulunan Sealed Air Sürdürülebilirlik ve Turizm Ödülü’nün sahibi ise bu yıl WOW Hotels Kremlin Palace oldu. Ödülü WOW Hotels Genel Koordinatörleri Sayın Edip Araç aldı.

wow_3

Skalite’nin amacı turizm sektöründe kalite çıtasını yükseltmeyi hedefleyen kişi, kurum ve kuruluşları ödüllendirmek olduğu kadar, kaliteyi bir yönetim felsefesi olarak benimseyenlerin aynı zamanda sektör çalışanlarına örnek olmasını sağlamak. Uzun yıllardır SKAL Derneği’ne sürdürülebilirlik konusunda destek veren Sealed Air, daha iyi bir yaşam tarzı yaratmak vizyonuyla faaliyetlerini sürdürürken, sürdürülebilir turizm konusunda bilincin artırılmasına da yardımcı oluyor. Bu doğrultuda gerek Türkiye turizminin kalkınmasına yönelik faaliyetleri, gerekse gerçekleştirmiş olduğu projeler ile sürdürülebilirliğe olan bağlılığını gözler önüne seren WOW Hotels Kremlin Palace bu yılki “Sealed Air Sürdürülebilirlik ve Turizm Ödülü’nün” sahibi olmayı başardı.

 

yapionline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER