MarkaWorld.com

SHİNİNG STAR AWARDS’A SEKTÖRDEN BÜYÜK İLGİ

SHİNİNG STAR AWARDS’A SEKTÖRDEN BÜYÜK İLGİ
10 Kasım 2015 - 12:08 'de eklendi ve 1965 kez görüntülendi.

Shining Star Awards başvuruları eğlence ve rekreasyon sektöründen büyük ilgi gördü. Önemli bir ihtiyaca dönüşen eğlence ve rekreasyon alanlarına yönelik farkındalık ve gündem oluşturarak sektörün daha nitelikli ürün ve hizmetler sunmasına katkı sağlamak amacıyla düzenlenen Shining Star Awards Eğlence Ödülleri yarışması, Türkiye’nin öne çıkan eğlence ve rekreasyon alanlarını değerlendiriyor. Her yıl sektör profesyonelleri ve takipçileri tarafından yoğun ilgi gören yarışmaya bu yıl 11 kategoride 93 aday başvuruda bulundu. 4 Aralık 2015 Cuma günü Gönen Otel’de “TM Event Management”ın etkinlik sponsorluğunda düzenlenecek olan ATRAX Gala gecesinde gerçekleşecek ödül töreninde kategorilerin birincileri açıklanacak. Gala Gecesinde canlı müzik ve sürpriz gösteriler de tüm katılanlara eğlenceli saatler yaşatacak. En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence merkezi, En Başarılı Temalı Kapalı Alan Eğlence Merkezi, En Başarılı Otel Eğlence Alanı, En Başarılı Avm Eğlence Alanı, En Başarılı Belediye Parkı, En Başarılı Müze ve Ören Yeri, Yıldızlı Proje, En Başarılı Yeni Ürün, En Başarılı Festival, Yılın Girişimcisi, En Dikkat Çekici Stand ve En Dikkat Çekici Ürün başlıkları altında 13 kategoride değerlendirilecek olan yarışmanın kazananları uzman ve tarafsız jüri üyeleri tarafından tek tek değerlendirilecek.

shining_stars_2

Türkiye’nin ve çevre ülkelerin tek ihtisas fuarı olarak Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon Sektörünü çatısı altında toplayan ATRAX, sektörün büyümesine katkı sağlıyor. Uluslararası bir fuar olan ATRAX İstanbul Expo Center’da Dünya’daki son yenilik, teknoloji ve hizmetleri katılımcı firmaları sayesinde Dünya’nın dört bir tarafından gelen profesyonel ziyaretçileri ile buluşturuyor. 3-5 Aralık 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan fuarda; Türkiye eğlence ve rekreasyon sektörünün enlerini belirleyen ilk ve tek yarışması “Shining Star Awards 2015 – Eğlence Ödülleri” de düzenlenecek.

shining_stars_4

Giderek daha fazla ilgi gören ve büyük yatırımların yapıldığı eğlence ve dinlence alanlarına yönelik projelerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Belediyeler, Oteller, AVM’ler ve birçok özel şirket eğlence ve dinlence alanlarıyla ön plana çıkmaya çalışırken sektörün Türkiye’de ki gelişimi hız kazanıyor. Türkiye bu gelişim ile Ortadoğu ülkelerine ve Türki Cumhuriyetlere örnek teşkil ediyor. Hatta perakendenin eğlence ile birleştiği konsept uygulaması Amerika’dan da belediyelerin ilgisini çekiyor. Tüm bunlar bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Shining Star Awards-Eğlence Ödülleri” yarışmasının daha fazla ilgi görmesini sağlıyor.

Gönen Otel’de düzenlenecek olan ve eğlence sektörünün ödüllendirildiği ilk ve tek yarışma “Shining Star Awards 2015 Eğlence Ödülleri”ne bu yıl 11 kategori için 93 başvuru gerçekleşti. Toplamda 13 kategoriden oluşan yarışmada ATRAX fuarına katılan firmalar arasından seçilecek olan Fuarın Yıldız Standı ve Fuarın Yıldız Ürünü başlıkları da fuar zamanında alanında uzman bağımsız jüri üyeleri tarafından değerlendirilecek.

shining_stars_1

2014 yılında Tüm kategoriler için ödül Dağılımı;

En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence merkezi; Vialand,

En Başarılı Temalı Kapalı Alan Eğlence Merkezi; Kidzania,

En Başarılı Otel Eğlence Alanı; Pirates Inn Cactus Hotel,

En Başarılı Avm Eğlence Alanı; Viaport,

En Başarılı Belediye Parkı; 100. Yıl Atatürk Kültür Parkı, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Harikalar Sahili, Kocaeli Derince Belediyesi,

En Başarılı Müze ve Ören Yeri; Mardin Müzesi, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı,

Yıldızlı Proje; Pendik Botanik Eğitim Parkı ve Tohum Bankası, Pendik Belediyesi,

En Başarılı Yeni Ürün; Cinecoaster, AMEGA,

En Başarılı Festival; İzmir Uluslararası Kukla Günleri,

Yılın Girişimcisi; Gürsoy Grup ve VIA Properties Ortaklığı,

En Dikkat Çekici Stand; Yarış Temalı Konsepti ile AMEGA,

En Dikkat Çekici Ürün; Kara Tren, Umut Tasarım ve Mini Bowling-Cirsus, Swich Bowling.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER