MarkaWorld.com

SERANİT GRUP, İSTANBUL BEYKOZ BAYİSİNİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

SERANİT GRUP, İSTANBUL BEYKOZ BAYİSİNİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ
01 Aralık 2015 - 13:40 'de eklendi ve 2468 kez görüntülendi.

Aldığı ödüller ve belgelerle kalitesini tescilleyen Seranit Grup, İstanbul Beykoz’daki yeni bayisinin açılışını gerçekleştirdi. Beykoz Tahta Bacak Bayisi Seranit Porselen ve Serra Seramik ürünlerinin satışını gerçekleştirecek.

seranitbayi_2

Porselen, yer ve duvar karolarının dünyadaki en önemli temsilcilerinden Seranit Grup, İstanbul Beykoz bayisinin açılışını gerçekleştirdi. Seranit Grup Başkanı Hamdi Altunalan, Seranit Grup Başkan Yardımcısı Ece Ceylan Baba, Serra Seramik Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Mandıracı, Seranit Porselen Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Can Altay’ın katılımı ile yapılan açılış töreni, Beykoz halkı ve iş çevreleri tarafından ilgi gördü. Beykoz Tahta Bacak Bayisi, aldığı ödüller ve belgelerle kalitesi her platformda tescillenen Seranit Grup’un Seranit Porselen ve Serra Seramik ürünlerinin satışını gerçekleştirecek.

“Ar-Ge yatırımlarını önemsiyoruz”

Seranit Grup Başkanı Hamdi Altunalan, açılışta yaptığı konuşmasında şirket olarak Ar-Ge’ye verdikleri öneme değindi. 2014’te sektöründe Ar-Ge’ye en fazla yatırım yapan şirket olduklarının altını çizen Hamdi Altunalan, bu konumlarını 2015 ve sonrası için de sürdürdüklerini bildirdi. Sektörde üst segmentte var olmanın Ar-Ge’ye yatırım ve yeni inovatif ürünlerde olduğuna inanan bir kurum olduklarına dikkat çeken Hamdi Altunalan, “Bu nedenle yenilikçi ürünler üzerine çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

“Piyasaya damgamızı vuracağız”

Bayi açılış töreninde konuşan Seranit Grup Başkan Yardımcısı Ece Ceylan Baba ise, “Seranit olarak hacimsel açıdan sağlıklı ve sürdürülebilir bir büyümeyi hayata geçirirken; yenilikçi, yüksek kaliteli ve fark yaratan üst segment ürünlerimiz ile de piyasaya damgamızı vurmak istiyoruz” dedi. Hedeflerinin ürün kalitesi ve satış hacminin yanı sıra tasarım ve yenilikçilikte de lider olmak olduğunu kaydeden Ece Ceylan Baba, “Bunun için de yeni trendleri yakından takip ediyoruz. Seranit Porselen’de tasarım anlamında Türkiye için yeni dokunuşlar hazırladık ve buna devam ediyoruz. Porselende doğallığı ve sadeliği şık bir şekilde yansıtan farklı tasarımlar sunarken, Serra Seramik’te ise yılın trendlerini ürünlerimize yansıtıyoruz” diye konuştu.

Seranit Grup’un başarısı ve kalitesi tescilli

Eskişehir ve Bilecik’te bulunan fabrikalarında 18 milyon 500 bin metrekarelik üretim kapasitesiyle, Türkiye’nin bu alandaki toplam üretiminin yüzde 20’den fazlasını tek başına gerçekleştiren Seranit Grup, geçen yıl önce Dünya Ekonomik Forumu’nun “Küresel Büyüme Şirketleri” platformuna seçilen ilk Türk sanayi şirketi oldu. Grup daha sonra TSE’den alanında ilk “Çift Yıldız” belgesini alma başarısını gösterdi. Seranit Grup bu yıl ise tüm porselen ve seramik ürünlerine Tip III EPD Çevre Etiketi aldı. Grup başarılarını 2015’te iki önemli ve saygın uluslararası organizasyon olan iFAwards ve RedDotAwards’dan kazandığı tasarım ödülleriyle perçinledi. Yenilikçi ve kaliteli ürünleriyle sektöre damgasını vurmaya devam eden Seranit Grup, son olarak yapı gereçlerinde geliştirdiği koku önleyici özelliği olan Oxicoat ürünü ile Ulusal Teknik Onay (UTO) Belgesi’nin sahibi oldu.

 

zeminonline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER