MarkaWorld.com

SCHNEIDER ELECTRIC, YENİLİKÇİ VE ÖZGÜN TASARIMLI ‘ODACE’ SERİSİ İLE EVLERDE FARKLILIK YARATMAYA HAZIRLANIYOR

SCHNEIDER ELECTRIC, YENİLİKÇİ VE ÖZGÜN TASARIMLI ‘ODACE’ SERİSİ İLE EVLERDE FARKLILIK YARATMAYA HAZIRLANIYOR
23 Aralık 2015 - 10:42 'de eklendi ve 1708 kez görüntülendi.

Schneider Electric, yeni ‘Odace’ serisi anahtar- prizleriyle özgün mekan dekorasyonlarının tamamlayıcısı olacak. Hem klasik hem de modern görünüşüyle her türlü iç dekora uyum sağlayabilen seri, fonksiyonelliği ve sağlamlığıyla da dikkat çekiyor.  

odace_5

Enerji yönetimi ve otomasyon alanında global uzman olan Schneider Electric, dört farklı çeşidi ve yenilikçi tasarımıyla, mekanlarınızdaki detaylara özgün bir dokunuş katacak ‘Odace’ anahtar- priz serisini sundu.

Yuvarlak mekanizması, yapısında kullanılan gerçek malzemeler, sunduğu pratik çözümler ve değiştirilebilir kapak iç yüzeyleri ‘Odace’ı benzerlerinin ötesine taşıyor. Sunduğu özgün tasarım alternatifleri ve çeşitliliği ile ‘Odace’ stil sahibi evlerin ve mekanların dekorasyonlarının vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.

odace_3

4 farklı tarz, 4 farklı ‘Odace’

Odace Styl, Odace Styl Pratic, Odace Touch ve Odace You olmak üzere 4 farklı seçenek sunan Odace serisi, tasarım çeşitliliği sayesinde farklı mekanlara uyum sağlayabiliyor.

Odace Styl, Çerçevesi kare iken mekanizmasının yuvarlak oluşuyla hem modern hem klasik mekanlara uyum sağlayabilen bir görünüm sunuyor.

Odace Styl Pratic ise, kullanışlı aksesuarları sayesinde kullanıcıları için farklı kolaylıklar sağlıyor. Odace Style Pratic, anahtarlarda yer alan not tutucu, el havlusu veya anahtar asmak için tasarlanan kanca, prizlerin üzerinde bulunan cep telefonunu koyma alanı gibi sunduğu yenilikçi ve pratik çözümlerle benzerlerinin ötesine geçiyor.

odace_4

Serinin bir diğer ürünü olan Odace Touch ise, yapısında kullanılan ahşap, metal, taş gibi gerçek malzemeler sayesinde farklı mekan dekorlarınızın tamamlayıcısı oluyor ve dekorlarınıza kusursuz biçimde uyum sağlıyor.

Odace You ise değişebilen iç yüzeyi ile kullanıcılarına özgün ve her an değiştirebilir bir tasarım sunuyor. Kullanıcılar Odace You sayesinde anahtar-prizlerini istedikleri gibi tasarlayabiliyor ve dilediklerinde tasarımı değiştirebiliyor, şeffaf kısmının içine koyacakları bir fotoğraf yada resimle anahtar-prizlerine kişisel dokunuşlarını katabiliyor.

 

dekoronline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER