MarkaWorld.com

SAÇ BAKIMINDA DEVRİM; CHENOT HAIRCARE GENESCIENCE SERİSİ

SAÇ BAKIMINDA DEVRİM; CHENOT HAIRCARE GENESCIENCE SERİSİ
06 Ocak 2016 - 15:23 'de eklendi ve 1750 kez görüntülendi.

Chenot Cosmetique Haircare Genescience serisi saçlarınızın ihtiyaç duyduğu profesyonel bakımı sunuyor.

 Chenot_2

Dünyaca ünlü yıldızların tercihi Chenot Cosmetique tarafından sunulan Haircare Genescience saç bakım ürünleri dış etkenler ve şekillendirme yöntemlerinin yıprattığı saçlar için özel olarak geliştirildi. Doğal formüller ve etkin birleşenlerle İsviçre’de üretilen Chenot Cosmetique saç bakım ürünleri, farklı saç tipleri ve ihtiyaçlara yönelik çözümler sunuyor.

Yalnızca Espace privé Chenot D-Life Istanbul’da ve www.chenotdlife.com web sitesinde satışa sunulan Chenot Cosmetique Haircare Genescience ürünleri içeriğinde bulunan doğal bileşenlerle saçı kökten uca besleyerek ipeksi ve parlak saçların anahtarını sunuyor.

Seride yer alan Purifying Şampuan içeriğinde bulunan kekik, adaçayı ve paçuli ile özellikle yağlı ve kepekli saçların yenilenmesi ve nem dengesinin sağlanmasına yardımcı oluyor. Energizing Şampuan ise içerdiği lavanta, çay ağacı ve sandal ile kuru, işlem görmüş ve yıpranmış saçların onarılmasında etkin rol oynuyor.

Chenot Haircare genescience serisinde yer alan Besleyici Saç Kremi, bergamot, kakule, gül, argan ve Hindistan cevizi yağları içeren yapısıyla saçı yumuşatıyor ve besliyor. Serinin en dikkat çeken ürünlerinden Onarıcı Maske saçın nem dengesini sağlaması ve beslemesinin yanı sıra dış etkenlerden koruyucu bir zırh görevi üstleniyor. İçerdiği kişniş, yılang yılang, bargamot ve paçuli özleriyle tüm saç tipleri için önerilen Onarıcı Maske saçı ağırlaştırmadan profesyonel bakım gerçekleştiriyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER