MarkaWorld.com

PRONTOTOUR İLE GÜZEL BAŞLA, GÜZEL GİTSİN…

PRONTOTOUR İLE GÜZEL BAŞLA, GÜZEL GİTSİN…
23 Kasım 2015 - 10:01 'de eklendi ve 2451 kez görüntülendi.

Prontotour’dan 2016 yılına güzel bir başlangıç yapmak isteyenlere avantajlı tur paketleri…

pronto_2

Umutların, beklentilerin ve kararların tazelendiği yeni yıla, farklı bir başlangıç yapmak isteyenler için Prontotour birbirinden güzel tur paketleri hazırladı. Nasıl başlarsan öyle devam eder düşüncesiyle, yılbaşı gecesini sevdiklerinizle farklı bir ülkede geçirmek tüm senenin seyahatler ve keşiflerle dolu olmasını temenni etmenizi sağlar.

pronto_1

87 ülkeye tur düzenleyen Prontotour, tek bir gece için ödeyeceğiniz fiyata, size yılbaşının keyifli geçtiği ülkelerin kapılarını açıyor. Sınırsız eğlencenin merkezi Amsterdam 249 Euro’dan, İtalya tutkunları için Roma 499 Euro’dan, farklı bir deneyim için Riga 499 Euro’dan, London Eye’ın havai fişeklerini görmek isteyenlere Londra 499 Euro’dan, başka bir kıtada yeni yıla girmek isteyenlere New York 1699 Euro’dan, tarih, kültür ve sanatla iç içe bir yeni yıl için Barcelona 519 Euro’dan itibaren başlayan fiyatlarla 2016’ya güzel bir başlangıç yapmak isteyenlere alternatif oluşturuyor.

pronto_3

Değişik kültürleri tanımak ve farklı coğrafyalar görmek isteyen seyahatseverler için Prontotour, yeni yılda da doğru adres olmaya devam ediyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER