MarkaWorld.com

Plantronics’ten HD kalitede kulaklık

Plantronics, oyun segmentindeki kulaklıklarıyla oyunlarınıza keyif katıyor. Plantronics’in yeni oyun kulaklığı serisi RIG’in HD kalitede ses deneyimi sunan RIG 500HD kulaklığını deneyenler zorlu karşılaşmalardan zaferle ayrılıyor. Rakiplerinizin duyamayacağı sesleri duyarak oyunlarda üstünlük kazanacağınız RIG 500HD, modüler yapısıyla da oyun severleri büyüleyecek.

Plantronics’ten HD kalitede kulaklık
12 Haziran 2016 - 12:54 'de eklendi ve 1394 kez görüntülendi.

Yoğun bir seneyi arkalarında bırakan öğrenciler okulların da kapanmasıyla tatil heyecanını yaşamaya başladı. Tatilini bilgisayar oyunlarıyla değerlendirecek olan öğrencilere Plantronics yeni kulaklığı RIG 500HD’yi sundu. Oyun segmentindeki başarılı ürünleriyle rakiplerini geride bırakan Plantronics, RIG 500HD kulaklığı ile oyun tutkunlarının ilgi odağı olacak.

Modüler bir yapıya sahip Plantronics’in oyun kulaklığı RIG 500HD, ayarlanabilir ve ergonomik kafa bandı, çıkarılabilir kulaklık yastıkları ve isteğe göre kullanılan çıkarılabilir mikrofonu ile işlevselliğini gözler önüne seriyor. 200 gram ağırlığı ile piyasanın en hafif oyun kulaklığı olan RIG 500, uzun süreli kullanımlarda da rahatsız etmiyor. Dâhili Dolby 7.1 ses kartı ile çok yönlü ses deneyimi sunan RIG 500HD, oyun esnasında rakiplerinizin seslerini hızlıca fark etmenizi ve algılamanızı sağlıyor.

Plantronics_2

ESL işbirliği ile tasarlanıp geliştirilen kulaklık profesyonel e-spor oyuncularının aradığı tüm özelliklere sahip. Rahat kullanımı, kaliteli malzemesi ve ergonomik tasarımıyla öne çıkan RIG 500HD, sadece profesyonel oyuncular için değil, amatör oyuncular için de fark yaratıyor.

Üstün ses performansına sahip Plantronics RIG 500HD kulaklığı Mediamarkt, Vatan Bilgisayar mağazalarından ve Hepsiburada internet sitesinden bulabilirsiniz.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER