MarkaWorld.com

Philips ile ramazanda ev yapımı mutluluk

Kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştıran ürünleri ile dikkat çeken Philips, Ramazan coşkusunu mutfaklara taşıyor. Philips’in Viva Collection blender ve doğrayıcıları ev sahiplerinin kurtarıcısı olarak iftar sofraları için leziz yemeklerin yapılmasında yardımcı olurken, Daily Collection Çay Makinesi iftar sonrası sohbetlere keyif katıyor.

Philips ile ramazanda ev yapımı mutluluk
16 Haziran 2016 - 13:48 'de eklendi ve 1731 kez görüntülendi.

Ramazan’ın gelişini fonksiyonel ürünleri ile kutlayan Philips, Viva Collection blendarları ve doğrayıcıları ile yemek yapmayı pratik hale getirirken, Daily Collection Çay Makinesi ile de iftar ve sahurlara keyif katıyor.

Çırp, Karıştır, Doğra, hepsi Viva’da…

Kullanışlı aksesuarları ile mutfaklarda hız kazandıran Viva Collection blender ve doğrayıcıları ile iftar sofralarının vazgeçilmezi çorbalardan, Ramazan tatlısı cevizli güllaca kadar birçok lezzeti hazırlamak artık çok daha kolay… Philips Viva Collection blender ve doğrayıcılar yüksek güçleri, tüm malzemelere göre ayarlanabilen hızları ve en sert gıdaları bile parçalayan turbo ayarı ile mutfaklarda en iyi yardımcınız haline gelecek.

philips_2

Doğramak hiç bu kadar kolay olmamıştı…

1,5 litelik ekstra geniş haznesi ile büyük miktarda malzemeyi birkaç saniye içinde doğramaya imkan sunan Viva HR1398/80 Doğrayıcı, sebze ve otlardan sert kuruyemişlere, buzlu içeceklerden ete kadar istediğiniz her şeyi 4 güçlü bıçağı ile parçalamayı sağlıyor.

philips_3

Ramazan çaysız olur mu?

Dünyanın kişi başına en çok çay tüketen ülkesi olarak iftar sonrası sohbetlerin de vazgeçilmezi elbette çay… Kalabalık iftar yemeklerinin ardından Philips Daily Collection Çay Makinası’nın 1,9 L su ısıtıcısı ve 0,9 L demliği ile tüm aileye yetecek kadar çay hazırlamak mümkün.

Sahurda çay demlemek için de pratik bir çözüm sunan Philips Daily Çay Makinesi, 1700 Watt’lık ısıtma sistemi ile suyun hızlı bir şekilde ısınmasını sağlıyor. Su kaynamaya başladığında otomatik olarak etkinleşen sıcak tutma işlevi ile de siz istediğiniz sürece çayınızı sıcak tutuyor.

 

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER