MarkaWorld.com

Nikewomen Victory Tour ile binlerce kadın Bağdat Caddesi’nde koşacak

Nike, kadınları spor yapmaya teşvik etmek için düzenlediği sıra dışı etkinlik serisi “NikeWomen Victory Tour” ile geçtiğimiz yıl dünya çapında 200.000’den fazla kadını harekete geçirdi. Bu yıl Atlanta’dan Hong Kong’a, Sydney’den Los Angeles’a 19 farklı şehirde düzenlenecek NikeWomen Victory Tour kapsamında, 5 Haziran 2016 Pazar saat 9:34’te Caddebostan’da gerçekleştirilecek 5km ve 10km’lik koşuda binlerce kadın koşacak.

Nikewomen Victory Tour ile binlerce kadın Bağdat Caddesi’nde koşacak
24 Mayıs 2016 - 14:26 'de eklendi ve 1900 kez görüntülendi.

Bostancı Sahili’ndeki toplanma alanında başlayıp, Bağdat Caddesi boyunca devam edecek NikeWomen Victory Tour İstanbul’da katılımcılar hedeflerine göre 5km veya 10km parkularında koşabilecek.

nike_2

Nike, heyecan verici bir spor deneyimi yaşatacağı “NikeWomen Victory Tour” Istanbul kadın koşusunda kadınların en iyi performansı göstermeleri için farklı koşu ürünleri de sunuyor. Yenilikçi teknolojiler sunan bu ürünlere nike.com’dan ve Nike mağazalarından satın alınabiliyor.

Yarışa kadarki süreçte katılımcıları hedeflerine ulaşmaları için desteklemeyi amaçlayan Nike, Nike+ Run Club hazırlık koşuları ve Nike+ Training Club egzersiz antrenmanlarının yanı sıra kadınları motive edecek eğlenceli etkinliklere de davet ediyor. nike.com/istanbul adresinden kayıt olunan ve haftalık takip edilebilen bu etkinlikler; 24 Mayıs günü Bebek’te gerçekleşecek “Run the Continents” koşusu, 25 Mayıs günü Zorlu Center’daki “Shopping Night” etkinliği, 27 Mayıs günü Baltalimanı’ndaki “Dragon Run” koşusu, 28 Mayıs günü Mac Kanyon’daki “Denge Antrenmanı” ile devam edecek. Tüm bu hazırlık antrenmanları Nike’ın uzman antrenörleri ve koşu koçlarının önderliğinde ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor.

nike_3

İstanbul’un yanı sıra aralarında Rio de Janeiro, Şangay and Los Angeles gibi şehirlerin de bulunduğu NikeWomen Victory Tour, dünyanın en geniş kadın etkinlik serisi olma özelliğini taşıyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER