MarkaWorld.com

NAKSAN HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI CAHİT NAKIBOĞLU: “HER ZAMAN DEVLETİMİZİN YANINDA OLDUK”

NAKSAN HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI CAHİT NAKIBOĞLU: “HER ZAMAN DEVLETİMİZİN YANINDA OLDUK”
12 Kasım 2015 - 12:09 'de eklendi ve 1753 kez görüntülendi.

Naksan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Nakıboğlu “Şirketimiz Devletimiz dışında hiç bir kurum ve yapıya bağlı olmadan Türk ekonomisine katkısını sürdürmeye devam edecektir.” dedi.

naksan_2

TUSKON’DAN AYRILDIK

Cahit Nakıboğlu 10 Kasım Atatürk’ü Anma ve Atatürk Haftası vesilesi ile yapmış olduğu yazılı açıklamada “Her zaman millet iradesi ile şekillenen demokrasinin ve demokrasinin yürütücü olan devletimizin yanında olduk. Naksan Holding olarak TUSKON’dan ayrıldık. Bundan böyle hiçbir tüzel veya gerçek kişiler, ismimizi herhangi bir kurum ve kuruluşla anmamalıdır. Bizim tek düşüncemiz ülkemize ve milletimize daha fazla katkı sağlamaktır.”

Devletimiz ve hükümetlerin desteğiyle bugünlere geldik diyen Nakıboğlu, “Bundan sonrada aynı tempoda azim ve kararlılık ile yolumuza devam edeceğiz. Devletimiz, milletimiz ve cumhuriyetimizin bekası için üst düzeyde hissettiğimiz sosyal sorumluluğumuzu daha büyük bir ciddiyetle ve hassasiyetle sürdürerek yolumuza devam etmenin en büyük arzumuz olduğunun kamuoyunca bilinmesini isteriz.“ ifadelerini kullandı.

SAYGIYLA ANIYORUZ

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikal edişinin  77’inci yılında minnet, rahmet ve özlemle andıklarınıda sözlerine ekleyen Nakıboğlu, “Ülkemizin aydınlık yarınları için her zamankinden çok daha fazla çalışıp üretmeliyiz. Bu duygu ve düşünceler içerisinde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve tüm silah arkadaşlarını bir kez daha saygı, minnet ve özlemle anıyorum” dedi.

 

halionline_yatay_banner

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER