MarkaWorld.com

Muhteşem aile şovu “Slava’s Snowshow” yeniden Zorlu PSM’de!

Geçtiğimiz haftalarda 15 gösteri için İstanbul’a gelen dünyanın en önemli performans sanatçılarından Slava Polunin’in harikalar dünyası “Slava’s Snowshow”, yoğun istek üzerine 19-24 Nisan tarihleri arasında yeniden Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde.

Muhteşem aile şovu “Slava’s Snowshow” yeniden Zorlu PSM’de!
28 Mart 2016 - 13:43 'de eklendi ve 2143 kez görüntülendi.

Slava Polunin’in sahneye koyduğu büyüleyici bir aile show’u olan ‘Slava’s Snowshow’, geçtiğimiz haftalarda Zorlu PSM organizasyonu ile ilk kez İstanbul’daki izleyicilerle buluştu. Slava Polunin’in izleyenleri hayal dünyasında çıkardığı yolculuk, gösterinin yer aldığı onlarca ülkede olduğu gibi Türk izleyicisi tarafından da çok sevildi. Bu unutulmaz deneyimi kaçıranlar ve tekrar yaşamak isteyenler için Slava’s Snowshow, 19-24 Nisan tarihleri arasında Zorlu PSM’de izleyicileriyle buluşacak.

slava_2

23 Nisan, Çocuk Bayramı’nda masal kahramanı olmak

İlk sahnelendiği günden bu yana onlarca ülkede, yüzlerce şehirde, binlerce gösteri yaparak, her milletten, yaştan, cinsiyetten milyonlarca izleyiciyi büyüleyen “Slava’s Snowshow”, 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda, büyükleri de çocuklarla aynı masalın birer kahramanı olmaya ve bu büyülü aile gösterisinin bir parçası olmaya çağırıyor.

slava_3

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER