MarkaWorld.com

MORINI’DE NEW YORK TADINDA BİR YILBAŞI

MORINI’DE NEW YORK TADINDA BİR YILBAŞI
23 Kasım 2015 - 9:18 'de eklendi ve 1717 kez görüntülendi.

İyi yemek ve kaliteli müziğin adresi Morini İstanbul, yeni yılı heyecanla karşılıyor. New Yorker ruhunu İstanbul’a taşıyan ve kısa zamanda kendi müdavimlerini yaratan Morini’nin büyük beğeni toplayan özel yılbaşı menüsü ve merakla beklenen büyük yılbaşı partisi Aralık ayında ön plana çıkıyor.

morini_1

Morini İstanbul, yeni yılı Michelin Yıldızlı New Yorklu ünlü şef Michael White’ın hazırladığı özel menüyle karşılıyor. Aralık ayı boyunca yılbaşına özel hazırlanacak özel bir menü, merakla beklenen geleneksel yılbaşı partisi ve New York ruhunu yansıtan ambiyansıyla şehrin uğrak mekanlarından olacak.

morini_2

Michael White’ın hazırladığı leziz başlangıçlar, ev yapımı makarnalar ve benzersiz ana yemeklerden oluşan menü; yine New Yorklu şefin sürpriz yılbaşı tatlısı ile tamamlanıyor. Gecenin sonunda acıkanlar için Morini şeflerinden özel lezzetli atıştırmalıklar da sunulacak. 31 Aralık gecesinin son dakikalarında ise şampanya ve Morini DJ’in live performansı ile yeni yıla “merhaba” denilecek. Gece Morini Mutfağından özel ”hangover food” ile son bulacak.

morini_4

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER