MarkaWorld.com

LÜKS ZİNCİR OTELLERİN ZEMİNİ CONFETTI’YE EMANET

LÜKS ZİNCİR OTELLERİN ZEMİNİ CONFETTI’YE EMANET
09 Aralık 2015 - 15:10 'de eklendi ve 2020 kez görüntülendi.

Turizm ve eğlence mekanları, kütüphane ve eğitim alanları gibi geniş mekanlarda güvenli ve hijyenik kullanım sağlayan Confetti, duvardan duvara proje halılarıyla lük zincir otellerin zeminlerini süslüyor. Tasarımcıların mekana özel tasarladığı halılarıyla girdiği her yere şık bir hava katan Confetti duvardan duvara proje halıları, polyamid ve yün iplik çeşitleriyle dayanıklı ve kaliteli kullanım imkanı sağlıyor.

confetti_2 

1994 yılından beri halı üretimi gerçekleştiren Confetti, duvardan duvara proje halıları ile otel zeminlerini kaplıyor. Farklı renk ve model seçenekleriyle özellikle mimarların dikkatini çeken Confetti proje halıları; anaokulu, kreş, eğlence mekanları ve otel gibi geniş alanlarda tercih ediliyor. Mimarlara modern çözümler sunan Confetti proje halıları, anti alerjik ve anti bakteriyel özellikleriyle hijyenik kullanım alanı sağlıyor. Confetti’nin, değişik zemin uygulamaları için 5 farklı taban seçeneği bulunan proje halıları, dayanıklı ve güvenli yapısı ile tedarikçilerin en çok tercih ettiği ürün olarak ön plana çıkıyor.

confetti_3

Modern tasarımlarıyla Ortadoğu’dan Avrupa’ya dünyaca ünlü zincir oteller tarafından tercih edilen Confetti duvardan duvara proje halıları, Holiday Inn, Hilton, JW Marriot, Jumeirah, Ramada Resort Otel, Sırbistan Bosphorus Otel gibi çok sayıda zincir otel tarafından tercih ediliyor. Confetti’nin tasarım ekibi tarafından mekanlara özel olarak dizayn edilen duvardan duvara proje halıları, özellikle kokuyu hapseden yapısıyla kalabalık mekanlarda kullanılıyor. Anti alerjik, anti statik ve anti bakteriyel yapısıyla sağlıklı kullanım alanı sunan proje halılar, alev almazlık özelliği ile de kalabalık mekanlarda meydana gelebilecek kazalara karşı güvenli bir ortam sağlıyor.

 

 

halionline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER