MarkaWorld.com

LÖSEV ONKOLOJİ HASTANESİ’NİN JENERATÖR SİSTEMİ FG WILSON TARAFINDAN KURULUYOR

LÖSEV ONKOLOJİ HASTANESİ’NİN JENERATÖR SİSTEMİ FG WILSON TARAFINDAN KURULUYOR
07 Aralık 2015 - 15:46 'de eklendi ve 1735 kez görüntülendi.

LÖSEV Lösemili Çocuklar Kenti Onkoloji Hastanesi’nin kesintisiz enerji kaynağı FG Wilson’dan.
losev_2

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV)’e ait Ankara İncek’te inşa edilen ülkemizin en donanımlı Onkoloji Hastanesi ile Avrupa’nın ilk Onkoloji Kenti’nin jeneratör sistemini FG Wilson Türkiye kuruyor. Marka güvenirliliği, jeneratör ve kojenerasyon sistemleri çeşitliliği, uzun yıllara dayalı güven nedeniyle yatırımcı projelerinde “FG Wilson Katma Değeri”ni tercih ediyor.

Dünyanın en yüksek ve hijyenik teknolojileri ile planlanan LÖSEV Onkoloji Kenti’nde organ ve kemik iliği nakil klinikleri, acil ve yoğun bakım servisleri, ameliyathaneleri, radyoloji ve radyoterapi üniteleri, ev rahatlığında yataklı servisleri ile modern tıbbın tüm olanakları hastalara sunulacak.

FG Wilson Türkiye CEO’su Köksal ER; “Elektrikle temin edilen enerjinin kesintisiz sürmesi hayatın aktığı her alanda, özellikle de hastanelerde çok önemlidir. ‘Kesintisiz hayat için kesintisiz enerji’ katma değerimizle enerji tedariğinin büyük önem taşıdığı hastaneler gibi işletmelerin konforlu sürdürebilirliğini sağlıyoruz.” dedi.

Hem hastalara genel hizmet veren hem de onkoloji alanında uzmanlaşan bir hastane binası olarak tasarlanan LÖSEV Onkoloji Hastanesi, 90 bin m2 kapalı alana sahip. LÖSEV Onkoloji Kenti’nde ayrıca 80 odalı bir Hastane Oteli ile Eğitim Kompleksi planlandı. İnşaatı Mesa tarafından yapılan Lösemili Çocuklar Kenti Onkoloji Hastanesi’nin jeneratör sistemi FG Wilson Türkiye, elektrik proje ve danışmanlığı HB Teknik Elektrik, elektrik taahhüdü ise Elin Elektrik A.Ş. tarafından üstlenildi.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER