MarkaWorld.com

Lamp 83 Yapı Fuarı İstanbul’da…

LAMP 83, 23-27 Mayıs 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar Merkezi’nde yapılacak olan 40. Yapı Fuarı İstanbul’da yerini alıyor…

Lamp 83 Yapı Fuarı İstanbul’da…
25 Nisan 2017 - 13:56 'de eklendi ve 1530 kez görüntülendi.

Yapı sektörünün Türkiye’deki en önemli fuarı olan Yapı Fuarı İstanbul’un 40.’sı, 23-27 Mayıs 2017 tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşiyor. Beş gün boyunca ortalama 110.000 kişinin ziyaret ettiği fuara, yaklaşık 1250 civarında firma katılıyor. 1980’li yıllardan beri fuarda yer alan LAMP 83, standı ve çarpıcı ürünleriyle; her yıl fuarın en ilgi çeken firmaları arasında yer alıyor.

10. salon 221 numarada yer alacak stantta, LAMP 83’ün yeni ve sıra dışı ürünleri görücüye çıkıyor. Aydınlatma sektörünün yenilikçi ve öncü markası LAMP 83, standartların dışında stant tasarımıyla da ziyaretçilerini şaşırtmayı hedefliyor.

lamp83_2

Türkiye’de düzenli olarak sadece Yapı Fuarı’nda yer aldıklarını belirten LAMP 83 Satış Grup Müdürü Serhan ACAR, firmanın fuar katılımını şu şekilde özetledi: ‘Yapı Fuarı’nın Türkiye’de, inşaat ve yapı sektörünün en önemli paydaş ve oyuncularını, gayet profesyonelce hazırlanmış bir alanda bir araya getiren çok önemli bir etkinlik olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle Yapı Fuarı’na katılmaktan memnunuz.’

“Her sene olduğu gibi, ışık kalitesi, tasarım, verim, uzun ömür, dayanıklılık ve teknolojik açılardan sektör ortalamalarından çok daha farklı olan ürünlerimizi fuarda sergileyeceğiz.”

lamp83_3

“Özellikle lansmanını fuarda yapacağımız yepyeni ve benzersiz bir ürünle; aydınlatmada karşımıza çıkan, ürün şekli ve yapısal anlamdaki sınırlamaları aşarak, insanlara hayallerindeki ışığı ve şekli yakalama seçeneği sunacağız.”

Özetle, her zaman olduğu gibi hem stant tasarımımız, hem de içinde yer alacak çok farklı bazı ürünlerle birlikte ziyaretçilerimizi şaşırtmanın yanı sıra; sıra dışı ürün ve hizmetlerimizi tanıtarak, yeni bağlantılar kurmayı hedefliyoruz. Fuarı ziyaret eden tüm profesyonelleri, aydınlatmadaki yeni seçenekleri görmek üzere standımıza bekliyoruz.”

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER