MarkaWorld.com

LAMP 83 AYDINLATMA İLE SELUX İŞBİRLİĞİ BAŞLIYOR

LAMP 83 AYDINLATMA İLE SELUX İŞBİRLİĞİ BAŞLIYOR
06 Ocak 2016 - 13:48 'de eklendi ve 2142 kez görüntülendi.

Türk aydınlatma sektörünün öncü kuruluşlarından LAMP 83, Avrupa’nın en iyi dış aydınlatma firmalarından Alman Selux ile yaptığı stratejik işbirliği anlaşması sayesinde gücüne güç katıyor.

lamp83_2

Selux’ün çok beğenilen dış aydınlatma ürün ve sistem çözümleri, hem ülkemizde hem de yakın coğrafyalardaki nitelikli projelere, LAMP 83 servis kalitesi ve dağıtım ağı kullanılarak ulaştırılacak.

İç ve dış mekanlar için yüksek kaliteli mimari aydınlatma çözümleri üreten Selux ile özellikle iç mekan aydınlatmasında uzmanlaşmış LAMP 83’ün geçmişinde, aslında pek çok ortak nokta var. 1948’de Berlin’de üretime başlayan Selux’ün bünyesinde yaklaşık 560 kişi çalışıyor. Öte yandan, 1963’te kurulan ve sene başında hayata geçirilen yeni üretim tesisi ve showroom yatırımı ile beraber büyüme trendini sürdüren LAMP 83 ise, 130 çalışanı sayesinde yarım yüzyılı aşkın bir süredir aydınlatma sektöründe hizmet veriyor. Her ikisi de birer aile şirketi olan Selux AG ve LAMP 83, yüksek kaliteli aydınlatma aygıtları ile kişiselleştirilebilen aydınlatma sistemlerinin tasarlanması, projelendirilmesi ve üretilmesinde uzmanlaşmış durumda.

lamp83_3

Her iki firma da, LAMP 83’ün mevcut ürün ve hizmet gamına, Selux’ün uzmanlığı ve yüksek teknoji ürünü aydınlatma aygıtlarının eklenmesi ile oluşacak sinerjinin getirilerinden emin şekilde yola çıkıyor. Bu anlaşma sayesinde Türkiye ve komşu ülkelerin üst düzey aydınlatma aygıtları pazarındaki beklentilerin karşılanması adına önemli bir adım atılmış olacak.

Aydınlatma sektörünün en tanınmış firmalarından birisi olan Selux, daha önce, New York’taki ‘Dünya Ticaret Merkezi Anıtı’, Marsilya’daki ‘Eski Liman’ ve Stuttgart’taki ‘Porsche Müzesi’ gibi dünya çapında projelere imza atmıştı. Selux, müşterilerinin kişiselleştirebildikleri modüler aydınlatma çözümlerini geliştirmeyi, kendisine misyon olarak edinmiş bir firma.

lamp83_4

Öte yandan, Almanya başta olmak üzere 40’ın üzerinde ülkeye ihracat yapan ve müşteri odaklı çalışan LAMP 83; mağazalar, alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, rezidanslar, müzeler, kamu binaları ve diğer yapılar için seri üretim veya ihtiyaca uygun özel tasarım aydınlatma aygıtlarını üretme konusunda uzmanlaşmış vaziyette. Projelerinde ağırlıklı olarak LED çözümlerine yer veren LAMP 83, aydınlatma konseptinin belirlenmesi, bu konsepte uygun aydınlatma projelerinin hesaplanması ve özel tasarım ürünlerin üretilmesi gibi kabiliyetleri sayesinde, müşterilerinin aydınlatma ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

lamp83_5

Uluslararası arenada her iki firmaya da güç katacak olan bu yeni anlaşma sayesinde LAMP 83, özellikle dış mekan aydınlatma projelerinde, farklı ve seçkin bir noktaya ulaşacak. LAMP 83, ayrıca kendi tecrübesine, Selux’ün felsefesi ve teknolojisini de ekleyerek, müşterilerine benzersiz bir hizmet sunma şansını yakalayacak. Selux’ün yüksek kalitede dış aydınlatma aygıtları ile LAMP 83’ün iç mekanlardaki uzmanlığının bir araya gelmesi sayesinde; Türkiye’deki mimari ofisler, aydınlatma tasarımcıları ve proje firmalarının aydınlatma anlamındaki her türlü ihtiyaç ve beklentileri karşılanabilecek.

 

dekoronline_yatay_banner

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER