MarkaWorld.com

KOBİ’LERE TEK “TIK”LA KAMPANYA YAPTIRAN TEKNOLOJİ DEFNE’DEN

KOBİ’LERE TEK “TIK”LA KAMPANYA YAPTIRAN TEKNOLOJİ DEFNE’DEN
25 Aralık 2015 - 14:43 'de eklendi ve 1888 kez görüntülendi.

Outbound Campaign Suite (OCS) çözümü ile mobil pazarlamada yeni bir dönem başlatan Defne Telekomünikasyon, OCS yazılımına gelişmiş ve kullanım dostu Web Arayüzü ekledi. Telekom operatörleri OCS’i artık kurumsal müşterilerine ve KOBİ’lerin kullanımına da sunmaya başladı. Kendi geliştirdiği yenilikçi çağrı tamamlama, mesajlaşma, mobil pazarlama, roaming, filtreleme ve OSS çözümleri ile farklılık yaratmaya devam eden Defne Telekomünikasyon, ARGE’sinin yazdığı OCS Web Arayüzü ile hem operatörlerin hem de KOBİ’lerin daha az maliyetle, daha çabuk ve daha etkili kurumsal pazarlama ve müşteri hizmetleri kampanyaları yönetmelerini sağlayacak.

defne_2

Defne Telekomünikasyon Genel Müdürü Oğuz Haliloğlu,“GSM telefonlarına gönderilen ilgisiz pazarlama kampanya aramalarına son veren OCS (Outbound Campaign Suite) ile kişiye özel etkin outbound IVR kampanyaları oluşturulup yönetilebiliyor. Yeni OCS Web Arayüzü ile telekom operatörleri bu çözümü KOBİ’lerin kullanımına da sunmaya başladı. Dolayısıyla birçok KOBİ artık kullanıcı dostu görsel OCS Web Arayüzü üzerinden kolaylıkla dış arama kampanyası oluşturabilecek, kampanyaya dahil edecekleri müşterilerini gruplayabilecek, kampanya zamanlamasını yapabilecek ve en önemlisi kampanyalarını gerçek zamanlı takip edebilecek, ” dedi.

KOBİ’LER KAMPANYA ANONSUNU “OCS Web Arayüzü” ÜZERİNDEN KAYDEDECEK

Dış arama kampanyalarının ses dosyalarının OCS Web Arayüzü üzerinden yüklenilebildiğini kaydeden Haliloğlu, “KOBİ’ler ve kurumsal müşteriler kampanya anonslarını OCS Web Arayüzü üzerinden sadece text olarak da girebiliyorlar. TTS (Text-to-Speech) Engine aracılığıyla girilen text dosyası anında ses dosyasına çevrilerek kampanya anonslarında kullanılabiliyor. Ayrıca TTS Engine aracılığıyla kurumsal müşteriler ve KOBİ’ler kampanya dahilinde aranan müşterilere “isim soyad” ile hitap edebildiği gibi, birçok bilgi müşteri özelinde değişken olarak anons da edilebiliyor. Kullanıcılar kampanya başlangıç ve bitiş zamanlarını ve gerektiğinde güncellemeyi yine OCS Web Arayüzü ile kolayca gerçekleştirebiliyorlar. OCS Web Arayüzü ile firmalar, müşterinin talep etmesi durumunda çağrıyı müşteri hizmetleri temsilcisine aktarabiliyor. Aramalardan hemen önce aranılan numara için roaming, numara taşıma, bakiye kontrolü yapabilme imkanına da sahip oluyor. Ayrıca kampanya da ulaşılamayan müşteriler için farklı tarih veya saatlerde tekrar arama opsiyonları oluşturulabiliyor. Bütün bu özellikler OCS kullanıcılarının etkin ve kişiye özel pazarlama kampanyaları oluşturup yönetebilmelerini sağlıyor.” dedi.

Outbound Campaign Suite çözümü, özellikle GSM operatörleri, bankalar ve outbound kampanyalarını yönetmek isteyen kurumsal firmalar ile çağrı merkezleri için en uygun ve çok yönlü kampanya yönetim modeli sunuyor. Halihazırda Türkiye’de ve yurtdışında pek çok GSM operatörü tarafından kullanılan OCS çözümünün kurulum ve entegrasyon süreçleri 1-2 hafta gibi kısa bir sürede gerçekleştiriliyor ve firmalarda kullanılan özel yazılımlarla uyum sağlanması için Defne’nin AR-GE’si destek veriyor. Defne Telekomünikasyon’un mobil pazarlama ürün grubunda IVR bazlı OCS (Outbound Campaign Suite) yanı sıra Bulk SMSC ve Push USSD çözümleri de mevcut.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER