MarkaWorld.com

Kenan Sofuoğlu Ankamall’da…

Kenan Sofuoğlu, Kenan’la Tam Gaz etkinlikleri kapsamında 23 Nisan 2017 Pazar günü saat 16.00’da ANKAmall’da sevenleriyle buluşuyor. Ayrıca Sofuoğlu’nun sportif kariyeriyle ilgili interaktif bir sergi alanı, 20-23 Nisan tarihleri arasında ANKAmall’da yer alacak.

Kenan Sofuoğlu Ankamall’da…
21 Nisan 2017 - 11:24 'de eklendi ve 1323 kez görüntülendi.

Yaşadığı sakatlığa rağmen tüm konsantrasyonu ile çalışmalarına devam eden RedBull sporcusu Kenan Sofuoğlu, sevenlerinin desteğiyle yeni sezona girdi. Tedavi sürecinde www.kenanlatamgaz.com adresine sevenlerinden gelen mesajlarla iyileşme sürecinde motivasyon buldu.

Türkiye motor sporları tarihinin en önemli ismi Kenan Sofuoğlu, şanssız başladığı sezonda en büyük desteğini Türk halkından alıyor. Dünya Supersport Şampiyonası’nın Nisan ayındaki üçüncü yarışına hazırlandığı sürede RedBull sporcusu Kenan Sofuoğlu,www.kenanlatamgaz.com adresine sevenlerinden gelen yüzlerce mesajla iyileşme sürecinde moral buldu. Kenan Sofuoğlu için açılan site sevenleri tarafından mesaj yağmurunu tutulurken, mesajlar Sofuoğlu için motivasyon oldu.

ankamall_3

20-23 Nisan tarihleri arasında interaktif sergi

Kenan Sofuoğlu, Kenan’la Tam Gaz etkinlikleri kapsamında 23 Nisan 2017 Pazar günü 16:00’da ANKAmall AVM’de bir söyleşiye katılacak. Ayrıca Sofuoğlu’nun sportif kariyeriyle ilgili interaktif bir sergi alanı, 20-23 Nisan tarihleri arasında ANKAmall’da yer alacak.

Sosyal medya hesabından destek mesajları için teşekkür eden Kenan Sofuoğlu, “Desteğe en çok ihtiyaç duyduğum anda RedBull’un benim için açtığı www.kenanlatamgaz.com sitesinden bana yazdığınız destek mesajlarının hepsini okuyorum. İyi ve kötü günümde hep yanımda olduğunuz için çok teşekkürler. Sizlerinde desteklerinizle İnşallah Aragon’da tekrar pistlere dönmüş olacağım” dedi.

ankamall_2

Beş kez dünya şampiyonluğu kazanan RedBull sporcusu Kenan Sofuoğlu, şimdiden motor sporları dünyasının yaşayan efsaneleri arasına girmeyi başarmıştı. Kenanlatamgaz.com sitesinden destek mesajlarını yazarak #KenanlaTamGaz etiketiyle sosyal medyada paylaşan kişiler arasından seçilecek sekiz kişi, Kenan Sofuoğlu’nu canlı izleyecek. Kenan Sofuoğlu’nun da içinde bulunduğu jürinin seçeceği en başarılı destek mesajına imza atan sekiz kişi, Kenan Sofuoğlu’nu Avrupa’daki dört yarışından birinde tribünde yer alacak.

Kenanlatamgaz.com adresinde destek mesajları yanı sıra, ilerleyen günlerde Kenan’ın Garajı, Kenan’la Yarış ve Kenan’ın Kaskını Tasarla gibi birbirinden farklı içerikler de Sofuoğlu’nun hayranlarıyla buluşacak.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER