MarkaWorld.com

Kemal Sunal Sergisi ANKAmall’da…

Türk sinemasının büyük ismi Kemal Sunal’ın film afişleri, kostümleri, fotoğrafları, tiyatro ve film aksesuarları ile özel eşyalarından oluşan sergisi Gül Sunal ve Ezo Sunal’ın katılımıyla ANKAmall’da başlıyor.

Kemal Sunal Sergisi ANKAmall’da…
27 Nisan 2017 - 11:11 'de eklendi ve 1508 kez görüntülendi.

Unutulmaz tiplemeleri ile gönüllerde taht kuran Türk sinemasının önemli isimlerinden Kemal Sunal’ın filmlerinde kullandığı kostümleri ve özel eşyalarından oluşan sergi 29 Nisan’da Gül Sunal ve Ezo Sunal’ın katılımıyla başlayacak. 29 Nisan Cumartesi saat 15.00’te açılışı yapılacak olan sergi Ankara’da Kemal Sunal’la nostalji rüzgarı estirecek.

ankamall_2

Gül Sunal’a yazdığı mektuplar duygusal anlar yaşatacak

Sunal’ı Ankaralılarla buluşturan sergide büyük sanatçının Gül Sunal’a yazdığı mektuplar da yer alırken görenlere duygusal anlar yaşatacak.

7’den 70’e herkesin sevdiği ve Türk sinemasında önemli yer tutan film afişleri büyük sanatçının sinema yaşamını da yeniden gözler önüne serecek. Mavi Boncuk, Davaro, İnek Şaban, Kibar Feyzo, Düttürü Dünya, Süt Kardeşler, Davacı, Garip gibi unutulmaz filmlerin afişleri görenleri eski günlere götürecek.

29 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’te Gül Sunal ve Ezo Sunal’ın katılımıyla açılacak olan sergi, 14 Mayıs’a kadar devam edecek.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER