MarkaWorld.com

KELLER WILLIAMS PLATİN DANIŞMANLARI “AT İLE TERAPİ” ETKİNLİĞİNDE ENGELLİ MİNİKLERLE BİR ARAYA GELDİ

KELLER WILLIAMS PLATİN DANIŞMANLARI “AT İLE TERAPİ” ETKİNLİĞİNDE ENGELLİ MİNİKLERLE BİR ARAYA GELDİ
16 Kasım 2015 - 15:21 'de eklendi ve 1823 kez görüntülendi.

Dünyanın en fazla danışmana sahip en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams, sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteklerle adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Keller Williams Platin Bölge Müdürlüğü danışmanları Beşiktaş Belediyesi’nin de katkılarıyla ”At ile Terapi” kapsamında engelli miniklerle bir araya geldi. Keller Williams Platin’de görev alan 40 gayrimenkul danışmanı ve 25 engelli miniğin katıldığı etkinlik Ömerli’de hizmet veren Çatalay Binicilik Kulübü’nde gerçekleşti. Hayatlarında ilk defa ata binmiş olmanın heyecanını yaşayan minikler eğlenceli bir gün geçirdi.    

kw_01

Amerikalı gayrimenkul devi Keller Williams’ın tüm çalışanları, her yıl Mayıs ayının ikinci Perşembe günü “REDDay” “Topluma Katkı Günü”nde bulundukları bölgelerde sosyal sorumluluk faaliyetlerinde aktif rol oynuyor. Geçtiğimiz Mayıs ayında REDDay etkinlikleri kapsamında Dilek Sabancı Engelliler Parkı’nda engelli çocuklarla bir araya gelen Keller Williams Platin danışmanları bu kez de ”At ile Terapi” organizasyonunda engelli çocuklar ile buluştu. Hayatlarında ilk kez at çiftliğine giden engelli çocuklar gün boyunca Keller Williams danışmanlarıyla eğlenceli saatler geçirdi.

kw_03

Beşiktaş Belediyesi’nin desteği ve Keller Williams Platin danışmanlarının, organizasyonu sonucu ”At ile Terapi” etkinliğini hayata geçirdiklerini ve keyifli bir gün geçirdiklerini belirten Keller Williams Platin Yönetici Ortağı Engin Erol; “Geçtiğimiz Mayıs ayında aynı ekip engelleri bir kenara bırakıp keyifli bir gün geçirdik ve uçurtmalar uçurduk. Bugün ise hep birlikte at binmeye geldik. Keller Williams’ın kültüründe toplumun bize sağladıklarını topluma geri vererek yaşadığımız topluma katkıda bulunmak yatıyor. Bugün de 40 danışmanımızla bu güzel etkinlikte görev aldık. REDDay, bizim için sadece senede bir gün değil, elimizden geldikçe yaşadığımız yere katkıda bulunmak için çalışmalarıma devam edeceğiz. Önümüzdeki dönemlerde de birbirinden renkli etkinlikler ile kardeşlerimizle bir araya gelmeye devam edeceğiz.” dedi.

kw_02

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER