MarkaWorld.com

KELLER WILLIAMS “AÇIK EV” ETKİNLİĞİ BU KEZ AKMERKEZ’DE GERÇEKLEŞTİ

KELLER WILLIAMS “AÇIK EV” ETKİNLİĞİ BU KEZ AKMERKEZ’DE GERÇEKLEŞTİ
07 Aralık 2015 - 9:04 'de eklendi ve 1970 kez görüntülendi.

Dünyanın en fazla danışmana sahip en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams’ın sektörde bir ilke daha imza atarak Türkiye’ye adapte ettiği, ABD emlak sektöründe sıklıkla kullanılan etkili bir yöntem olan “Open House” (Açık Ev) etkinliği bu kez Akmerkez’de düzenlendi. Prestijin merkezi Akmerkez E Kule 9. katın tamamından oluşan 1000 m2 kullanım alanlı, panoramik boğaz manzaralı kiralık yada satılık ofis katında Keller Williams Platin Beşiktaş Bölge Müdürlüğü’nün gerçekleştirdiği organizasyona 200 kişi katıldı.

kw_02

ABD emlak sektöründe sık başvurulan mülkün pazarlanmasında etkili bir yöntem olan “Open House” (Açık Ev) etkinliğini Türkiye’ye adapte eden, danışman sayısıyla gayrimenkul danışmanlık sektöründe lider konumda yer alan Keller Williams, İstanbul’un merkezinde bulunan Akmerkez’de yeni bir açık ev organizasyonu düzenledi. Danışmanlığını 12 yıldır bölgede başarılı işlere imza atan Keller Williams Platin Beşiktaş Bölge Müdürlüğü’nün üstlendiği etkinlikte panoramik boğaz manzarasıyla herkesi kendisine hayran bırakan 1000m2’lik kullanım alanlı ofis katının kapıları ziyaretçilere açıldı.

kw_04

51 uzman danışmanıyla bölgede faaliyet gösteren Keller Williams Platin Beşiktaş Bölge Müdürlüğü’nün “Açık Ev” davetine gelen potansiyel müşteriler ofis katını gezerek ofis katı hakkında detaylı bilgi aldı. Potansiyel alıcıları ürün ile buluşturan Open House etkinliğine büyük önem veren Keller Williams Platin Beşiktaş Bölge Müdürlüğü’nün başarılı danışmanı Tankut Akyüz; Yurtdışında ve özellikle Amerika’da sıkça uygulanan pazarlama enstrümanlarından biri olan Open House etkinliği, Türkiye pazarında her ne kadar yeni bir model olsa da katılım ve ilgi oldukça yüksekti. Hedefim bu tarz yenilikçi ve verimli etkinlikleri her fırsatta düzenleyip, “açık ev” modelinin bilinirliğine bir nebzede olsa katkıda bulunmak ve bu yöntemi gayrimenkul pazarlama modellerinde sıkça başvurulan bir yöntem haline dönüştürmek.” dedi.

kw_03

Open House (Açık Ev), Amerika’nın uzun yıllardır yapılan, gelenek haline gelmiş, satılık bir mülkü daha fazla alıcının görmesi için düzenlendiğini belirten Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol: ‘Open House’ (Açık Ev) düzenlenmesinin asıl amacı evi doğrudan satmak değil. Yapılan araştırmalara bakıldığında alıcıların yüzde 46’sı hayallerindeki evi ararken bilgi edinme kaynağı olarak Open House etkinliklerine katılıyor.Böylece, istedikleri ve ihtiyaç duydukları özellikleri rahatlıkla incelemenin yanı sıra daha önce önemsemedikleri farklı ihtiyaçları fark ediyorlar ve günün sonunda yatırımlarını daha bilinçli yapıyorlar. Ev arayışı içinde olan kişilerin neredeyse yarısına bu sistem sayesinde ulaşılıyor. Özellikle Amerika’da yaygın olarak kullanılan bu metodu 2014 yılında Türkiye’de hayata geçirdik. Sektörde attığımız bu yenilikçi adım sayesinde aldığımız geri dönüşler inanılmaz pozitif. Sektörün yeniliklere açık olduğunu görmek çok motive edici. Gelişime ve yeniliğe açık ekibimizle önümüzdeki dönemlerde de bir çok yeniliğe imza atmaya devam ediyor olacağız. Sistem ve modeller doğru ve iyi uygulandığı sürece sektör de gelişmeye devam edecek.” dedi.

 

konutonline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER