MarkaWorld.com

KAZ DAĞLARI’NDA REZONE FARKI

KAZ DAĞLARI’NDA REZONE FARKI
21 Aralık 2015 - 14:47 'de eklendi ve 3157 kez görüntülendi.

Alp Dağları’ndan sonra, oksijen yoğunluğu açısından Kaz Dağları dünyada ikinci sırada yer alıyor. Bu önemli ayrıcalık sayesinde solunum yolu hastalıkları tedavisine ek olarak kanser hücrelerinin oluşum ve gelişimini de engelleyen bitki çeşitlerine ulaşılabiliyor. Bu kapsamda dinlenme, ruh sağlığı, fizik tedavi ve solunum rahatsızlıkları için misafirlerine uzman kadrosuyla 5 yıldız konfor sunan Rezone Healthy&Oxygen Hotel medeniyet ve doğanın bir arada yaşandığı bir konumda inşa edildi. Geleneksel masajlar, banyo terapileri, cilt bakımı, fizik tedavi, rehabilitasyon, mekanoterapi, beden eğitimi, diyet ve detox tedavi – kür uygulamalarının uzman hekim denetiminde yapıldığı Rezone sağlık otelinde yeniden doğmak artık mümkün… Kilodan arınmak için uygulanan uzman kontrollü diyet programları istediğiniz görüntüye ulaşmanızı sağlıyor. Sağlıklı beslenme programları ile hem tatil hem de kamp yaparak ruhen ve bedenen yenilenme fırsatını yakalıyorsunuz…

rezone_2

Kaz Dağları’nın Edremit Körfezi’ne bakan yamaçlarında kurulmuş Altınoluk köyünün tepesinde bulunan Rezone Health&Oxygen Hotel, yaşam alanlarının bittiği ve Kaz Dağları Milli Parkı’nın başladığı noktada, medeniyet ve doğanın bir arada yaşandığı bir konumda yer alıyor. Sırtını Kaz Dağları’nın köknar çamlarına dayamış, zeytin ağaçları içerisinde, Edremit Körfezi’ne hakim bir konumda, Türk ve Yunan adalarını kuş bakışı gören eşsiz bir manzaraya sahip. Sabah kuş sesleri ile uyanıp, Kaz Dağları’nın sunduğu doğal ürünlerle mükellef köy kahvaltısını yaptıktan sonra, deniz, kara ve dağ turlarıyla hem şimdiki zamanın doğal güzelliklerine hem de geçmişin tarihi sırlarına yolculuklar yapabilir, kaybettiğiniz enerjinizi yeniden yakalayabilirsiniz. SPA ve Fitness konusunda uzman kadrosu ile sağlığınız ve hayat kalitenizi zenginleştirmenize katkıda bulunmak, istediğiniz kiloya ulaşmak, sizleri bedenen ve ruhen sağlıklı tutmak amacıyla yola çıkan Rezone Healthy&Oxygen Hotel yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle misafirlerini ağırlıyor.

rezone_3

KAZ DAĞLARI ASTIM HASTALARINA ŞİFA OLUYOR

Kazdağları’nın sahip olduğu doğal ortam özellikleri, anakaya, yerşekli, yerüstü ve yer altı su kaynakları, iklim, bitki örtüsü ve hayvan varlığı özelliklerinin bir araya getirdiği coğrafi konumunun bir sonucudur. Bu coğrafi konumun temiz havası astım hastalarının tedavisi için iyi bir ortam sağlıyor. Rezone adından da anlaşıldığı gibi 4 mevsim hizmet veren bir sağlık ve oksijen ve sağlık oteli.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER