MarkaWorld.com

İŞTE “ANNEM’İN YARASI”NIN KAHRAMANLARI

İŞTE “ANNEM’İN YARASI”NIN KAHRAMANLARI
29 Aralık 2015 - 10:13 'de eklendi ve 2835 kez görüntülendi.

Başrollerini Ozan Güven, Meryem Uzerli, Belçim Bilgin, Okan Yalabık ve Bora Akkaş’ın paylaştığı “Annem’in Yarası” güçlü kadrosu, çarpıcı hikaye örgüsü ile önümüzdeki sezonun merakla beklenen filmleri arasında yer alıyor.

annemin_yarasi_2

On sekiz yaşındaki Salih’in (Bora Akkaş) gerçek ailesini bulma hikayesini konu alan filmin çekimleri Sırbistan’da tamamlandı. BKM Film’in yapımcılığını üstlendiği Ozan Açıktan’ın yönettiği “Annem’in Yarası” 11 Mart’ta beyazperdede olacak.

İşte O Karakterler

Merakla beklenen filmin karakter analizlerini sizler için hazırladık. İşte efsane kadrosuyla şimdiden çok konuşulan filmin karakterleri…

annemin_yarasi_6

Borislav (Ozan Güven): Bosna Hersek’te çiftlik hayatı yaşayan eski bir asker. Mariaj’ın kocası. Karısına son derece aşık. Çok sayıda dövmesi olan, cesur, geçmişi sırlarla dolu, akordiyon çalmayı, içmeyi, akordiyon çalmayı, eğlenmeyi seven bir adam.

Mariaj (Meryem Uzerli): Mariaj, kocasıyla çiftlikte yaşayan 30-35 yaşlarında elinden her iş gelen, çocuklara düşkün, kendisi güzel olduğu kadar kocasının hayatını güzelleştiren Sırp asıllı bir kadın. Borislav’ın karısı. Zamanının çoğunu kendi atölyesinde çalışarak geçiriyor. Her zaman güler yüzlü ve iyi niyetli. 

annemin_yarasi_5

Nerma (Belçim Bilgin): Nerma geçmişinde yaşadıkları yüzünden zor günler geçirmiş, kocası ve çocuklarıyla yaşayan, içine kapanık bir ruh haline sahip. Az konuşuyor. Sürekli üzgün ve düşünceli.

annemin_yarasi_3

Vedat (Okan Yalabık): Tek bacağını kaybetmiş bir ayakkabı tamircisi. Nerma’nın kocası. Hayatını eşine ve çocuklarına adamış, karısının en büyük destekçisi.

annemin_yarasi_4

Salih (Bora Akkaş): Yetimhane’de büyümüş 18 yaşında genç bir adam. Yetimhaneden çıkıp bavulunu sırtlayıp hiç bilmediği bir şehirde gerçek ailesini bulmaya çalışıyor. Çok iyi trompet çalıyor. Meraklı, duygusal ve ailesiz büyüdüğü için sevgi yoksunluğu çeken bir genç.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER