MarkaWorld.com

HİLTON WORLDWIDE İSTANBUL BÖLGE OTELLERİ’NDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

HİLTON WORLDWIDE İSTANBUL BÖLGE OTELLERİ’NDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ
20 Ekim 2015 - 15:42 'de eklendi ve 2495 kez görüntülendi.

 

Hilton İstanbul Bosphorus, Conrad İstanbul Bosphorus ve Hilton İstanbul ParkSA’yı kapsayan Hilton Worldwide İstanbul Bölge Otelleri kadrosunda atamalar yapıldı.

Hilton Worldwide’ın İstanbul Bölge Otelleri’nde atamalar yapıldı. Hilton Worldwide Üst Sınıf Oteller Türkiye Bölge Müdürü Asistanı ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk Koordinatörü Derya Tıkansak, Hilton Worldwide İstanbul Bölge Otelleri Pazarlama Müdürü olarak atandı. Hilton Worldwide İstanbul Bölge Otelleri Halkla İlişkiler Müdürü pozisyonuna ise Esin Müftüoğlu Aksu getirildi.

1445238508_Derya_Tikansak

Hilton Worldwide İstanbul Bölge Otelleri Pazarlama Müdürü olarak atanan Tıkansak, Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği mezunu. Meslek hayatına 2005’te Hilton İzmir’de genel müdür asistanı olarak başladı. 2007’de, o dönem Hilton Worldwide’ın İstanbul’daki bölge otellerinden sorumlu müdür olarak görev yapan Armin Zerunyan’ın asistanı olarak İstanbul ekibine katılan Tıkansak, 2011’de Hilton Worldwide Üst Sınıf Oteller Türkiye Bölge Kurumsal Sosyal Sorumluluk Koordinatörü görevini de üstlendi. Tıkansak, Ekim ayı itibariyle Hilton Worldwide İstanbul Bölge Otelleri’nin tüm pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak. İngilizce ve Fransızca bilen Derya Tıkansak evli ve bir çocuk annesi.

1445238502_Esin_Aksu

Hilton Worldwide İstanbul Bölge Otelleri Halkla İlişkiler Müdürü Esin Müftüoğlu Aksu, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nde lisans eğitiminin ardından London School of PR’da Bütünleşik Pazarlama Eğitimi gördü ve Galatasaray Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi Yönetimi Yüksek Lisans Programı’nı tamamladı. 2003-2012 yılları arasında Dedeman Hotels & Resorts International’da, Dedeman Holding ve Dedeman Otelleri’nin iletişim faaliyetlerini yürüten Aksu, 2012-2014 yılları arasında ise Vialand ve Viaport Venezia Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yaptı. Hilton Worldwide İstanbul Bölge Otelleri Halkla İlişkiler Müdürü olarak grubun tüm iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak olan Aksu evli ve İngilizce biliyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER