MarkaWorld.com

HEPSİBURADA.COM DEKORASYONDA DOĞAL VE ŞIK ÜRÜN ARAYANLARA AHŞAP MASA LAMBALARI SUNUYOR

HEPSİBURADA.COM DEKORASYONDA DOĞAL VE ŞIK ÜRÜN ARAYANLARA AHŞAP MASA LAMBALARI SUNUYOR
09 Kasım 2015 - 10:03 'de eklendi ve 2628 kez görüntülendi.

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu hepsiburada.com’un müşterilerine sunduğu 27 ürün kategorisi arasında dekorasyon ürünleri dikkat çekiyor. Evinde, ofisinde dekorasyon ihtiyaçlarını karşılamak veya yenilik yapmak isteyenler hepsiburada.com’da birçok seçenekten yararlanabiliyor. Dekorasyon kategorisinde ahşap masa lambaları son dönemde en çok ilgi gösterilen ürünlerin başında gelirken, bu özel tasarımlı lambalar müşterilere %30’dan fazla indirimle sunuluyor.

hepsiburada_1

Hepsiburada.com, dekorasyonda son trendler arasında yer alan ahşap tasarımlı ürünleri müşterileri ile buluşturuyor. Hepsiburada.com’da yer alan birbirinden etkileyici ahşap masa lambaları, 45 TL ile 372 TL arasında fiyatlarla sunuluyor. Bu özel seride müşteriler, %30’dan fazla indirimden yararlanabiliyor.

hepsiburada_2

Online alışverişin en büyük platformu olan hepsiburada.com’da ev dekorasyon ürünlerinin yanı sıra elektronikten yapı markete, anne-bebekten kozmetiğe, kitaptan giyim ve takıya 27 ayrı kategoride 700.000’den fazla ürün çeşidi yer alıyor.

 

dekoronline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER