MarkaWorld.com

Genç girişimcilere yönelik yeni nesil ofisler ilgi görüyor

Gelişen teknoloji ile birlikte modern çağa ayak uyduran yeni nesil ofisler özellikle genç girişimcilerin öncelikleri arasında ilk sırayı alıyor. Firmaları, ekonomik anlamda belirli bir seviyeye ulaşınca kadar uzun vadeli ofis yatırımlarını tercih etmeyen startup girişimciler, hazır ofis ya da sanal ofislere yöneliyorlar. Bu sayede hem yatırım maliyetinden, hem de verilen hizmetler sayesinde personel maliyetinden önemli oranda tasarruf ediyorlar.

Genç girişimcilere yönelik yeni nesil ofisler ilgi görüyor
14 Haziran 2016 - 13:54 'de eklendi ve 1337 kez görüntülendi.

Mobil çalışma trendi de hazır ofis ve sanal ofislerin bir diğer tercih nedeni oluyor. Akıllı telefon, tablet gibi teknolojik imkanlar mobil haldeyken çalışma olanağı sunuyor ve ofis içi çalışma süresini de aşağıya çekiyor. Aynı zamanda iş hayatında, ofislerin günlük işlerini yürütmesi için bir asistana ya da idari işler personeline de ihtiyaç duyulurken, komple hizmet paketi sunan ofisler, girişimcilerin üzerinden bu yükleri de kaldırıyor.

windowist_tower_2

600 TL’den başlayan fiyatlarla ofis hizmeti

Yeni nesil ofis trendlerini eksiksiz sunan Windowist Tower, şimdi de startup firmalar için özel olarak hizmet paketleri hazırlıyor. Hazır ofis sektörünün tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de dinamik bir yapıda olduğunu belirten Windowist Tower Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Nesrin Işıkal “Yeni trendleri takip ediyor, tercihleri göz önünde bulundurarak yerli girişimcilerimiz için uygun maliyetli hizmet paketleri planladık. Sadece posta kutusu hizmetinden, aylık belirli sayıda ofis ve toplantı odası kullanımı ve sekreterya hizmeti içeren paketlere kadar fazla sayıda seçenek oluşturduk. 600 TL’den başlayan fiyatlarla, prestijli bir lokasyonda iş adresinizi ve sekreteryanızı konumlandırabilir, yerleşik düzen ihtiyacınızın çoğalması ve ekibinizin oluşumu ile üst paketlere ya da tam zamanlı hazır ofislere geçebilirsiniz” dedi.

windowist_tower_3

Windowist olarak olası tüm sorunlara çözüm sunduklarının altını çizen Nesrin Işıkal, “1-6 kişilik ofislerin yanı sıra 150 m2lik geleneksel ofise eşit özellikte, içerisinde yönetici odası bulunan 7 kişilik köşe suit ofislerde, daha büyük ekipler için ise yarım ya da tam katta aynı kalitede ofis hizmeti veriyoruz” şeklinde konuştu.

Sadece işinize odaklanabiliyorsunuz

Işıkal, Windowist Tower’da hizmet paketi içerisinde sunulan misafir karşılama, telefon cevaplama, posta yönetimi, temizlik, güvenlik, teknik destek gibi tüm hizmetlerin kişinin üzerindeki zamansal ve fiziksel yükleri de hafiflettiğini de ifade ederek, “Ofisinizle ilgili tüm detaylarla profesyonel operasyon ekibimiz ilgileniyor, bu sayede siz sadece işinize odaklanıyorsunuz” diye konuştu.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER