MarkaWorld.com

FAKiR IPL TEKNOLOJİSİYLE HIZLI VE GÜVENLİ EPİLASYON

FAKiR IPL TEKNOLOJİSİYLE HIZLI VE GÜVENLİ EPİLASYON
14 Aralık 2015 - 15:30 'de eklendi ve 2077 kez görüntülendi.

mElektrikli ev aletleri sektörüne yön veren Fakir Hausgerate, profesyonel IPL uygulamasıyla istenmeyen tüylere hızlı ve kalıcı çözüm sunuyor…

fakir_ipl_3

Alman teknolojisinin Türkiye’deki adı Fakir Hausgerate, 2 yeni ürünü ile IPL sektörüne etkili bir giriş yaptı. Güzellik salonlarındaki profesyonel epilasyon teknolojisini IPL 250.000 SalonPro Sistem ve IPL 100.000 SatinskinPro Sistem Kompakt Tasarım ürünleriyle evlere taşıyor.

250 bin ışık atımlı IPL 250.000 SalonPro Sistem, rakiplerine kıyasla 7 cm2’lik XXL en geniş ışık alanı sayesinde tüm vücuda yaklaşık 26 dakikada uygulanabilen en hızlı IPL cihazı olma özelliğini taşıyor. Pazardaki en geniş başlığa sahip olan IPL 250.000 SalonPro Sistem, tek seferde en yakın rakibinin neredeyse iki katı genişlikte alana atış yapılmasına olanak sağlıyor. Altı farklı enerji seviyesi bulunan cihaz, özel hassas başlığı sayesinde uygulama yüzeyini küçülterek, yüz bölgesinde de güvenli kullanım imkanı veriyor. Atış yapılan alanda iz bırakarak tekrar aynı bölgeye atış yapılmasını önlüyor.

Kompakt tasarımı ile vücudunuzun en küçük bölgelerinde bile en etkili sonucu veren IPL 100.000 SatinskinPro Sistem Kompakt Tasarım 100 bin ışık atımına sahip. Pratik, hızlı, güvenli kullanımıyla yüz, kol, bacak, koltuk altı, bikini bölgesi, göğüs ve sırt için güvenli uygulama imkânı sağlıyor. Tüm vücuda sadece 19dk. ile 58 dk. Arasında uygulanabilen en hızlı kompakt cihaz olma özelliğini de taşıyan IPL 100.000 SatinskinPro Sistem, uzun süreli pürüzsüzlük ve ipeksi bir ten için uygun çözüm sunuyor.

fakir_ipl_2

Hamburg ProDERM Enstitüsü tarafından test edilip onaylanan Fakir IPL 250.000 SalonPro Sistem ve IPL 100.000 SatinskinPro Sistem Kompakt Tasarım’ın, dermatologların yaptığı klinik testler sonucu tüm vücutta güvenle kullanılabileceği ve %97 oranında hiçbir yan etkisinin olmadığı belirlendi.

Türkiye’deki IPL teknolojisi pazarına hızlı bir giriş yapan marka, dermatologlar tarafından kullanılan en son ışık teknolojisiyle evinizin rahatlığında, konforlu kullanım sağlıyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER