MarkaWorld.com

EvilBane: Kuzgunların Yükselişi’ne yeni kıyamet II silahı güncellemesi

Arttırılmış saldırı gücü ve ölümcül darbe özelliğine sahip yeni Kıyamet II Silahı oyuna eklendi… Yeni Kıyamet II Pelerini eklenirken, karakter seviye sınırı 60 oldu… Yeni 2’nci Nesil Kıyamet Silahı ve Pelerini için Seviye Atlatma Etkinliği düzenlenecek ve oyun içi hediyeler dağıtılacak.

EvilBane: Kuzgunların Yükselişi’ne yeni kıyamet II silahı güncellemesi
30 Mart 2017 - 12:33 'de eklendi ve 1237 kez görüntülendi.

Netmarble Games, heyecan verici mobil aksiyon RPG EvilBane için geçtiğimiz günlerde yeni Kıyamet II Silahı ve Pelerini güncellemesi geldiğini ve bir etkinlik düzenleneceğini duyurdu.

3 yeni Kıyamet Silahı

Favori Kıyamet Silahı serisinin ikinci versiyonunda, karakter (Luke, Khara, Vango) ve seviye (Epik, Efsanevi, Destansı) başına birer tane olmak üzere toplam üç yeni ikinci nesil Kıyamet Silahı oyuna ekleniyor. Silahların her biri oyunculara geliştirilmiş saldırı gücü ve ölümcül darbe özelliklerinin yanında, saniye başını saldırı sayısıyla ilgili bir seçenek de sunuyor.

Kıyamet Pelerini de oyunda

Kıyamet serisinin yeni üyesi olan Kıyamet Pelerini de bu güncellemeyle oyuna ekleniyor. Güçlü ve daha hızlı saldırı yapmayı sağlayan pelerin, saldırgan bir oyun tarzı olan oyuncular için saldırının şiddetini artıran bir özellik de içeriyor.

Bunlara ek olarak, karakter seviye sınırı 59’dan 60’a yükseliyor ve yeni üst seviyeye ulaşan oyunculara bir Destansı Büyülü Silah Seçici hediye ediliyor.

Son güncellemenin şerefine Netmarble, yeni ikinci nesil Kıyamet silahını elde eden, seviye atlatan ve üstünleştiren oyuncuların 500.000 altın, Efsanevi Kıyamet Silahı veya 10 Cennet Taşı kazanabileceği bir de etkinlik düzenliyor. Günlük Akın’ın 3. seviyesini tamamlayan oyuncular ise günde bir adet Epik Ay Küresi Seçici elde edebilecek.

Ayrıca, Nisan 2017 tarihinde ilk kez oyuna giriş yapan oyunculara bir Nadir – Kanat Eşya Bileti hediye edilecek.

EvilBane oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

App Store: https://itunes.apple.com/app/id996345745

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.ravgl

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için resmi EvilBane websitesini ve resmi Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER