MarkaWorld.com

Danfoss, Malta’da bayileri ile iletişimini güçlendirdi

Isıtma, soğutma ve motor kontrol sistemleri alanında dünya lideri Danfoss, Malta’da bayi toplantısı düzenledi

Danfoss, Malta’da bayileri ile iletişimini güçlendirdi
28 Mart 2016 - 13:53 'de eklendi ve 2193 kez görüntülendi.

Danfoss, 20-23 Mart tarihleri arasında Malta’da “Fark yaratmaya devam ediyoruz” konulu bayi toplantısı düzenledi. Yurtdışından Global Soğutma Sistemleri Başkan Yardımcısı Kjell Stroem, EMEA Bölgesi Isıtma Çözümleri Başkan Yardımcısı Francisco Azcona, Güney Avrupa ve TMA Bölgesi Motor Kontrol Sistemleri Başkanı Marco Airola, Danfoss TMA Bölgesi Başkanı Levent Taşkın, Danfoss Türkiye Genel Müdürü Emre Gören ve Danfoss Türkiye Segment Ülke Müdürlerinin de bulunduğu organizasyona; ısıtma, soğutma ve motor kontrol sistemleri olmak üzere üç segmentteki Danfoss bayileri katıldı.

danfoss_2

Üç gün süren bayi toplantısında; 2015 yılı değerlendirmesi, 2016 yılı hedef ve stratejileri, Danfoss ürün segmentleri çarpraz satış bilgileri aktarıldı. Bayilerin fikir ve önerileri dinlendi. Danfoss TMA Bölgesi Başkanı Levent Taşkın, yaptığı sunum ile iş ortaklarına sektörde nasıl fark yaratabileceklerini, pazarlama gurusu Seth Godin’den örnekler vererek açıkladı.

danfoss_3

Danfoss, bayilerin geçen sene gösterdikleri başarılı performansları değerlendirerek ödül ve plaketler verdi. Organizasyonun ikinci gününde ekip çalışması ve takım ruhunu geliştirmek amacıyla film yarışması düzenlendi. Eğlenceli anlar yaşanan film yarışmasında kazananlar özel kupalar ile ödüllendirildi. Organizasyon süresince toplantıların yanı sıra Malta’nın tarihi ve turistik yerleri gezildi. Son akşam ise gala gecesi düzenlendi.

Üç gün süren organizasyon işbirliği, bayilerin kaynaşması ve motivasyon açısından verimli geçti.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER