MarkaWorld.com

BUZ PATENİNİN “BEYAZ YILDIZLARI” VIAPORT MARİNA OUTLET SHOPPING CENTER’DA!

BUZ PATENİNİN “BEYAZ YILDIZLARI” VIAPORT MARİNA OUTLET SHOPPING CENTER’DA!
14 Aralık 2015 - 15:34 'de eklendi ve 1794 kez görüntülendi.

Polonyalı White Stars senkronize buz pateni grubu İspanya ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde yaptıkları gösterilerin ardından 18 Aralık’a kadar Viaport Marina Outlet Shopping Center’da. Madalyalı buz pateni sporcularından oluşan grup, haftaiçi her akşam 1 ve haftasonları gün boyu 3 gösteri yapacak. White Stars ayrıca solo, çift ve grup olarak hazırladıkları özel Kuzey Işıkları repertuarını Viaport Marina Ice Park’ta sunacak.

buz_2

Kış aylarının en eğlenceli sporlarından biri olan buz pateni heyecanı Tuzla Viaport Marina’da başladı. Viaport Marina otopark alanına kurulan Ice Park yarı olimpik buz pisti, yediden yetmişe ziyaretçisini ağırlıyor.

Dünyanın ilk 5 konseptli projesi Viaport Marina’da buz üstü eğlence başladı. Viaport Marina otopark alanına kurulan yarı olimpik buz pistinde dünyaca ünlü show’lar, küçük büyük her yaştan ziyaretçiler için paten dersleri, kızak, kar topu alanları kış aylarında ziyaretçilerini dolu dizgin bir eğlenceye davet ediyor. Spor ve eğlencenin bir araya geldiği Viaport Marina Ice Park’ta soğuk kış ayları neşeli bir festivale dönüşüyor. Buzda eğlence 27 Mart’a kadar Tuzla Viaport Marina’da olacak.

Buz pateni yapmak isteyenler yarım saat kaymak için 10 TL, özel ders almak isteyenler ise yarım saat için 30 TL ücret ödeyecekler.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER