MarkaWorld.com

Buderus Logamax plus GB172i, seçkin mimarlarla buluştu

Avrupa’nın önde gelen termoteknoloji markası Buderus’un klasik kombi imajını yeniden şekillendiren ürünü Logamax plus GB172i, önde gelen mimar ve iç mimarların katıldığı MIMARSIV Selection etkinliğinde 50 seçilmiş ürün arasında yer aldı.

Buderus Logamax plus GB172i, seçkin mimarlarla buluştu
12 Haziran 2016 - 9:23 'de eklendi ve 1437 kez görüntülendi.

Isı sistemlerinde her türlü ihtiyaca yönelik çözümler içeren geniş ürün gamıyla hizmet veren Buderus, Fransız Sarayı’nda, 50 seçilmiş ürünün 500 mimar ve satın alma müdürüyle buluştuğu MIMARSIV Selection etkinliğinde yeni nesil kombisi Logamax plus GB172i ile yer aldı.

Mimarları hem dijital hem de bire bir etkinliklerle güncel malzemelere ulaştırmayı amaçlayan MIMARSIV tarafından gerçekleştirilen etkinlikte 50 seçkin ve yenilikçi ürün, mimar ve iç mimarlara tanıtıldı. Mimari ofis ortakları, yatırımcı şirketler, uluslararası ticaret odaları ve malzeme firmalarından temsilcilerin yer aldığı etkinlikte, Buderus Logamax plus GB172i konuklardan tam not aldı.

buderus_2

Üstün konfor+Yaratıcı tasarım+Tasarruf: Logamax plus GB172i

Buderus uzmanlığı ile üretilmiş Logamax plus GB172i Kombi, sunduğu 30 ve 35 kW kapasiteleri ile apartman dairelerinden dubleks konutlara kadar farklı büyüklük ve ihtiyaçtaki yaşam alanları için güvenilir bir şekilde ısıtma ve sıcak kullanım suyu sağlıyor. Kombi, fark yaratan tasarımının yanı sıra sağladığı yakıt tasarrufuyla da dikkat çekiyor.

Benzersiz titanyum cam ön panele sahip Logamax plus GB172i, teknolojik ve şık tasarımıyla hafızalara kazınmış klasik kombi imajını yeniden şekillendiriyor. Aynı zamanda siyah ve beyaz renk seçenekleriyle de dekorasyon için esneklik sağlıyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER