MarkaWorld.com

BU TEKNOLOJİLER ÇALIŞANI HER YERDE OFİSE BAĞLIYOR

BU TEKNOLOJİLER ÇALIŞANI HER YERDE OFİSE BAĞLIYOR
12 Ocak 2016 - 13:38 'de eklendi ve 1835 kez görüntülendi.

Günümüzün hızlı iş hayatında kullanıcıların artık her ortamda, her an kaliteli ve verimli iletişime ihtiyaçları var. Sennheiser’ın Skype for Business ürünleri ile kurumsal kullanıcılar eşsiz bir iletişim deneyimini yaşıyorlar. PC, cep telefonu veya tablet bilgisayarlar üzerinde çalışabilen cihazlar her ortamda eksiksiz bir iletişim deneyimi yaşatmanın yanı sıra, kullanıcılarına profesyonel hayat dışında da birçok fayda sağlıyor.

Sennheiser_2

Yoğun iş temposu içerisinde, konferans görüşmelerinin her zaman planlı olması beklenemez. Bazen ofis dışındaki bir grubun en olmadık yerde konferans yapması gerekebiliyor. Sennheiser’ın Skype for Business ürünleri her hangi bir anda ve herhangi bir istemci ile (PC veya mobil cihaz) kolayca konferans görüşmesi yapmaya olanak tanıyor.

Sennheiser, kullanacağınız her amaca ve her çalışan tipine uygun bir ürün içeren geniş bir ‘Skype for Business’ (SFB) ürün yelpazesi sunuyor. Microsoft’un tescilli markası olan Skype for Business ile Sennheiser’ın işbirliği ile ortaya çıkan ürünler, kullanıcıların kurumsal iletişim araçlarını tekrar gözden geçirmelerine ve iletişim deneyimlerini kökten değiştirmelerine sebep oluyor.

SFB ürünleri sesli ve görüntülü görüşme haricinde birçok farklı işlev için de kullanılıyor. Eğitim, çoklu konferans, sunum amaçlı profesyonel kullanım, SFB’nin kullanım alanlarından yalnızca bir kaçı. Özellikle uzun süreli kullanımlarda masa başından kalkıp gerçek bir izleyici kitlesine sunum yaparmışçasına hareketli olmak, sunum ve çoklu konferans verimini artırıyor. Bu gibi durumlarda, hareketliliğin yanı sıra ses kalitesi de çok önemli.

Sennheiser_3

Presence Uc Kulaklık İle Özgür İletişim

Ofis dışında çalışanlar, sık sık seyahat etmesi gerekenler, tatillerinde ofis ile iletişimini kopartmak istemeyen kullanıcılar için, her türlü koşulda kullanıma yönelik tasarlanmış bir Bluetooth kulaklık olan Presence UC, kullanıcısına HD ses kalitesinde görüşme yapma imkanı sunuyor. SpeakFocus ve WindSafe teknolojileri ile yüksek gürültülü ortamlarda bile, içerdiği 3 adet dijital mikrofonu sayesinde karşı tarafa net ve anlaşılır bir ses iletimi sağlıyor. Akustik şoklara karşı etkin bir koruma sağlayan ActiveGard teknolojisi sayesinde kullanıcının kulak sağlığı koruma altına alınıyor. Çoklu bağlantı özelliği ile aynı anda iki cihaza birden bağlı olarak kullanılabilen ürün, çağrılar arasında kesintisiz geçiş konforu sunuyor.

Sennheiser Sp 20 İle Konferans Stüdyonuz Cebinizde 

USB ile masaüstü veya dizüstü bilgisayarlara da bağlanabilen SP 20, bir yandan kendini şarj ederken, bir yandan da telekonferans özelliklerinin doğrudan kullanılabilmesini sağlıyor. Aynı anda hem mobil cihazlara hem de PC’lere aynı anda bağlanabilen SP 20, böylece bilgisayar üzerindeki bir telekonferansı, cep telefonu üzerindeki bir başka konferans ile birleştirebiliyor. Cep telefonu ve tablet hoparlörlerinden çok daha yüksek kalitede ses çıkışı sağlayan SP 20, multimedya uygulamalarında da kullanılabiliyor.

Sennheiser_4

Masa Telefonunuzdan Vazgeçmenize Gerek Yok

Sennheiser, masa telefonundan vazgeçmek istemeyen kurumsal çalışanlara da kablosuz özgürlük seçeneği sunuyor. DW serisi DECT kulaklıklar, kullanıcıyı hem masa telefonuna hem de SFB istemcisine aynı anda bağlı tutuyor. Tüm ofis içinde kablosuz hareket özgürlüğü sunan DW serisi kulaklıklar, 180 metreye kadar mesafede HD kalitesinde berrak ses ve 12 saate kadar bağımsızlık sunuyor.

Aynı Anda İki Cihaza Birden Bağlanın

İsteğe göre tek veya çift taraflı olarak seçilebilen MB Pro serisi kulaklıklar, aynı anda iki cihaza birden Bluetooth ile kablosuz bağlanabiliyorlar. Gürültü filtrelemeli mikrofonları ile açık ofislerde bile ortamdan soyutlanarak pürüzsüz gürültüsüz bir ses iletimi sağlayan kulaklıklar, Room Experience özelliği ile aynı odadaymışçasına doğal bir ses üretimi sunuyor. Böylece gerçek bir sunumdan hiçbir farkı olmaksızın iş hayatına entegre edilebiliyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER