MarkaWorld.com

Bu hafta sonu küçük sanatseverler Leyla Gencer’de buluşuyor

Bu hafta sonu küçük sanatseverler Leyla Gencer’de buluşuyor
08 Mart 2016 - 14:25 'de eklendi ve 2016 kez görüntülendi.

12 Mart Cumartesi 13.30’da “Meraklı Penguenler” İstanbul Çocuk Sanat’ın yorumu ile küçük sanat severler ile buluşuyor.Buz dağlarında kaybolan arkadaşlarını arayan penguenlerin öyküsü komik bir dille anlatılıyor. Oyunda doğal dengenin korunması ve çevre bilincinin geliştirilmesi ana mesajlar olarak veriliyor. Müzikli çocuk oyunu 1 saat olup 2 perdedir. Bilet fiyatı: 20 TL’dir.

13 Mart Pazar 13.00’da “Sevimli Dinazor” Tiyatro Alkış’ın yorumu ile Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’ned çocuklarla buluşuyor.

Bir gün eve geldiğinizde saklambaç oynayan kocaman bir dinozor yavrusuyla karşılaşsanız herhalde çok şaşırırdınız. Peki, bu dinozor sevimli mi sevimli, akıllı mı akıllı ve bir de çocuğunuzun en iyi dostu olsa ne yapardınız? Unutmayın bir de sevimli dinozoru ele geçirmek isteyen kötü bir bilim adamı var. Eğlence ve heyecanın bir arada olduğu bu oyun şimdiye kadar izlediklerinizden çok ama çok farklı… Unutamayacağınız anlar için bu oyunu mutlaka izleyin. Müzikli çocuk oyunundaki şarkılara koreografi uyarlanmış olup, oyun 1 saat sürmektedir. Bilet fiyatı: 20 TL’dir.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER