MarkaWorld.com

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK KULÜBÜ’NDEN HÜLYA GEDİK’E YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK KULÜBÜ’NDEN HÜLYA GEDİK’E YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ
17 Aralık 2015 - 15:03 'de eklendi ve 1913 kez görüntülendi.

İş Dünyası ve Yöneticilik Konferansı kapsamında Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü tarafından bu yıl 5.’si Gedik Holding ve Gedik Kaynak ana sponsorluğunda düzenlenen İş Dünyası Ödülleri, 21-22 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirildi.

odul_2

İş Dünyası’nın önemli isimlerini bir araya getiren ödül gecesinde bu yıl Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik, Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nün sahibi oldu.

Ödüller “Management Study with Executives” (MSE) iş dünyası, yöneticilik ve liderlik konferansı kulüp üyeleri ve mezunları tarafından anketler sonucu belirlendi.

Aynı zamanda konferans kapsamında Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik öğrencileri ile bir araya gelen Hülya Gedik iş dünyasında başarılı olmanın ipuçlarını gençlerle paylaştı. Hülya Gedik, “bir ülkenin asıl zenginliği o ülkenin potansiyel beyin gücüdür” diyerek, ülke olarak sıçrama yapmakta Ar-Ge, Girişimcilik ve İnovasyonun önemli olduğunu belirtti.

odul_3

Konferans boyunca stantlarında öğrencilerle bir araya gelen Gedik Holding, Gedik Kaynak ve İstanbul Gedik Üniversitesi yetkilileri, firma, iştirakler ve GEDİK Eğitim Vakfı bünyesinde gerçekleştirilen IIW Uluslararası Kaynak Mühendisliği Eğitimleri konularında öğrencilere bilgi verdi ve sosyal medya kullanımı üzerine bir Case Study düzenledi.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER